.

.

Twoja Msza, komiks - o. Demetrius Manousos OFMCap

o. Demetrius Manousos OFMCap - Twoja Msza, komiks
 
Twoja Msza to komiks inny niż wszystkie. Przedstawia tradycyjną katolicką naukę o Mszy św. w sposób przystępny dla dzieci, a jednocześnie ciekawy dla dorosłych. Twoja Msza to skuteczne narzędzie katechetyczne dla czytelników w każdym wieku.

 W tym 100-stronicowym barwnym albumiku można znaleźć nie tylko szczegółowe wytłumaczenie wszystkich części Mszy św., ale również objaśnienie przygotowania do Mszy, poszczególnych części stroju kapłana, ołtarza, świątyni oraz zarys historii liturgii.

Wydanie w oparciu o reprint komiksu z 1954 r., z imprimatur Franciszka kardynała Spellmana.

36,00 zł
45,00 zł
Zniżka 20%
Ilość
Produkt w magazynie

100% bezpieczne płatności

Twoja Msza, komiks - o. Demetrius Manousos OFMCap

Pierwotnie opublikowany przez Cech Katechetyczny w 1954 r. (Imprimatur Francis Cardinal Spellman), jest to „komiks” niepodobny do innych. Twoja Msza to szczegółowe, w pełni zilustrowane, krok po kroku wyjaśnienie tradycyjnej łacińskiej Mszy, która jest teraz przedrukowana po raz pierwszy w pełnym kolorze! Książka została wydana w oparciu o reprint komiksu z 1954 r., nakładem wydawnictwa DeReggio w 2017 r. i do dzisiaj, cieszy się niesłabnącą popularnością.

Książka przedstawia teologię Mszy w sposób łatwo zrozumiały dla dzieci, a jednocześnie jest niezwykle ciekawa i pouczająca także dla dorosłych. Ks. Manousos, posiada niesamowitą zdolność przyjmowania solidnej teologii i przedstawiania jej dzieciom… bez ogłupiania jej. Był naprawdę utalentowanym pisarzem.

To sprawia, że ​​Twoja Msza (Know Your Mass) jest doskonałym narzędziem katechetycznym dla wszystkich grup wiekowych. Obejmuje wszystkie części Najświętszej Ofiary, od przygotowania do Mszy św., ołtarz, naczynia i szaty liturgiczne, czynności liturgiczne, sanktuarium, a także trochę historii liturgicznej, w tym pomocne wskazówki dla dzieci, aby otrzymać, lub może powinniśmy powiedzieć ODDAĆ jak najwięcej na Mszy św.


Idealny, NIE, PERFEKCYJNY, jako prezent na Pierwszą Komunię Świętą.
Świetne również dla konwertytów.

Każdy, kto zagłębi się w tę księgę, nie może zapomnieć o prawdziwym znaczeniu liturgicznego przedstawienia Ofiary Naszego Pana na Kalwarii, jakim jest Msza Święta!


Opis

Wydawnictwo
DeReggio
Oprawa
Miękka
Format
145x210
Ilość stron
96
ISBN
9788394449957
Autor
o. Demetrius Manousos OFMCap
Tytuł oryginału
Twoja Msza - komiks
Rok wydania
2017

Specyficzne kody

12 Polecane z tej kategorii