.

Katalog

Ocena Księgarni rodzinnej FAMILIS

Każdy jako postanowił w sercu swoim, nie z zamarszczenia albo z przymuszenia: albowiem ochotnego dawcę Bóg miłuje (2 List do Koryntian 9:7) 


Chcielibyśmy zapytać, czy są Państwo zadowoleni z zakupionych produktów w naszej księgarni rodzinnej FAMILIS?
Prosimy o pozostawienie oceny i/lub komentarza pod produktem, oraz wystawienie opinii na mapce "wujka googla"  LINK 

Dziękujemy :)

Promocja

Bransoletki komunijne


Bransoletki komunijne

Elegancka i modna biżuteria od zawsze uświetniała i dopełniała stroje, a także poprawiała samopoczucie. Bransoletki komunijne sprawią, że dziewczynki poczują się tego dnia piękne i wyjątkowe. Pomogą też godnie przygotować się na tak ważną uroczystość religijną. Piękny i schludny wygląd stroju jest w końcu oznaką szacunku. Zdecyduj się na takie artykuły, dodatki i akcesoria do Komunii, które pozwolą dziecku w pełni docenić wagę i rangę tego wydarzenia. Dzięki temu będzie gotowe na to religijne przeżycie.

Różaniec bransoletka komunijna jadeit
Produkt w magazynie
Bransoletka Jadeit biały 6 mm Bransoletka różaniec 10-tka z Jadeitu białego i srebrnego hematytu. Wyznanie wiary połączone z prostą elegancją.
Produkt w magazynie
Ozdoba komunijna na rękę z ekskluzywnych kryształów oraz perłowych kwiatuszków. Polecamy do kompletu z kryształowym wiankiem 588, 699
Ozdoba komunijna na rękę z ekskluzywnych kryształów oraz różowych kwiatuszków. Polecamy do kompletu z kryształowym wiankiem 690.
Produkt w magazynie
Ozdoba komunijna do zawiązania na rękę, skomponowana z kolorowych kwiatuszków. Przepiękne dopełnienie stylizacji komunijnej.
Produkt w magazynie