Sekret Matki Bożej z La Salette - Arnaud de Lassus | Książka
View all images
Sekret Matki Bożej z La Salette - Arnaud de Lassus | Książka
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa! Odpowiedz Tak lub Nie.

 

Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych - Arnaud de Lassus

Opinia (0)
19,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych - Arnaud de Lassus

Najważniejszym przesłaniem wszystkich uznanych objawień Matki Boskiej jest zarówno sprawiedliwa kara jaka za odstępstwo od Boga ma spotkać poszczególnych ludzi i ludzkość jako taką ale także objawione nam są drogi ratunku przed zgubą.


Ratunkiem dla świata jest Różaniec Święty i specjalne nabożeństwa zalecane nam przez Niepokalaną Matkę - tak więc choć we wszystkich tych objawieniach zapowiadany jest kryzys wiary, apostazja, katastrofa duchowa i materialna to jednak Matka Najświętsza w nasze ręce składa nasz własny los - jeśli wybierzemy posłuszeństwo - pokutę i modlitwę różańcową możemy uratować nie tylko samych siebie lecz także i naszych bliźnich.


Ilość :
Otrzymasz 19.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych - Arnaud de Lassus

Najważniejszym przesłaniem wszystkich uznanych objawień Matki Boskiej jest zarówno sprawiedliwa kara jaka za odstępstwo od Boga ma spotkać poszczególnych ludzi i ludzkość jako taką ale także objawione nam są drogi ratunku przed zgubą.

Ratunkiem dla świata jest Różaniec Święty i specjalne nabożeństwa zalecane nam przez Niepokalaną Matkę - tak więc choć we wszystkich tych objawieniach zapowiadany jest kryzys wiary, apostazja, katastrofa duchowa i materialna to jednak Matka Najświętsza w nasze ręce składa nasz własny los - jeśli wybierzemy posłuszeństwo - pokutę i modlitwę różańcową możemy uratować nie tylko samych siebie lecz także i naszych bliźnich.

Niestety objawienia te wciąż nie są nam znane a zapowiadane przez Matkę Boską wydarzenia rozgrywają się właśnie na naszych oczach - gdybyśmy znali dokładnie te objawienia i nasze postępowanie oraz nawrócenie, pokuta i różańcowa modlitwa byłyby o wiele gorliwsze i powszechniejsze.


Fragment Orędzia Matki Bożej, z La Salette  - zwane również "Sekretem z La Salette"  1846 r.:

Melanio, to co ci teraz powiem, nie będzie zawsze tajemnicą; w roku 1858 będziesz mogła to opublikować.


Księża, słudzy mego Syna, ci księża przez swoje haniebne życie, przez ich brak szacunku i ich brak pobożności przy celebrowaniu świętych tajemnic, przez ich miłość do pieniądza, przez ich skłonność do zaszczytów i przyjemności, tak, ci księża stali się dołami nieczystości. Tak, życie księży woła o pomstę, i pomsta wisi nad ich głowami.

Biada księżom i innym osobom poświęconym Bogu, którzy przez swą niewierność i swoje złe życie na nowo krzyżują mego Syna! Grzechy ludzi poświęconych Bogu wołają do Nieba i wołają o pomstę, i już pomsta stoi przed ich drzwiami, gdyż nie ma już nikogo, aby wybłagać miłosierdzie i przebaczenie dla ludu; nie ma już szlachetnych dusz, nie ma już nikogo, kto byłby godzien złożyć Wiecznemu ofiarę nieskazitelnego baranka dla dobra świata.

Bóg będzie karcił w bezprzykładny sposób.

Biada mieszkańcom ziemi! Bóg wyleje swój cały gniew, i nikt nie będzie mógł ujść prze wieloma plagami.

Głowy, przywódcy ludu Bożego, zaniedbali modlitwy i pokuty, i demon zaciemnił ich rozum. Stali się oni tymi błędnymi gwiazdami, które stary diabeł pociągnie swoim ogonem za sobą, aby je zniszczyć.

Bóg pozwoli staremu wężowi, aby siał niezgodę między rządzących, we wszystkie społeczności i wszystkie rodziny.

Będzie się cierpiało bóle cielesne i duchowe;

Bóg pozostawi ludzi samych sobie i ześle kary, które będą po sobie następować przez trzydzieści pięć lat.

Społeczeństwo jest u progu straszliwych plag i największych przemian; trzeba się przygotować na to, że będzie się rządzonym żelaznym batem i że się wypije kielich gniewu Bożego (...)


Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski

Opis

Wydawnictwo
ANTYK Marcin Dybowski
Oprawa
Miękka
Format
14,5 x 20,5 cm
Ilość stron
75
ISBN
83-87809-32-2
Autor
Arnaud de Lassus
Tytuł oryginału
Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych
Rok wydania
2003

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych - Arnaud de Lassus

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Sekret Matki Bożej z La Salette - Arnaud de Lassus | Książka

Sekret Matki Bożej z La Salette. O czasach ostatecznych - Arnaud de Lassus

19,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni