Ks. Emil Neubert - Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Arcydzieło literatury Maryjnej | 33,33 zł
View all images
Ks. Emil Neubert - Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Arcydzieło literatury Maryjnej | 33,33 zł
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa!

 

Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Ks. Emil Neubert

Opinia (0)
35,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Ks. Emil Neubert  Mój ideał Jezus Syn Maryi - Arcydzieło literatury Maryjnej. Pan Jezus mówi o osobistej relacji między Nim i jego Matką oraz wyjaśnia, na czym polega doskonałe uwielbienie Matki Bożej i nabożeństwo do Niej, bez której nie jest możliwe głębokie zjednoczenie z Bogiem.

Dzieło to przeznaczone jest dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy świadomie dążą do świętości, jak również dla tych, którzy nie wiedzą, dlaczego z woli Bożej są wyłącznie do świętości powołani

Ilość :
Otrzymasz 35 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Ks. Emil Neubert - Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Arcydzieło literatury Maryjnej. Pan Jezus mówi o osobistej relacji między Nim i jego Matką oraz wyjaśnia, na czym polega doskonałe uwielbienie Matki Bożej i nabożeństwo do Niej, bez której nie jest możliwe głębokie zjednoczenie z Bogiem.

"Objawienie Maryi jest najlepszym i najdoskonalszym objawieniem Jezusa.
Tylko doskonałe naśladowanie dziecięcej miłości Jezusa do Maryu prowadzi do doskonałej jedności z Jej Boskim Synem, a z nim i przez niego z Ojcem Niebieskim"
Bł. O. Chaminade

Ta objętościowo niewielka książeczka -- Mój ideał Jezus - Syn Maryi --przedstawia naukę bł. ojca Chaminade, któremu sam Pan Jezus i Matka Boża odsłonili najgłębsze tajemnice związane ze stworzeniem, odkupieniem, powołaniem i przeznaczeniem człowieka.  W żadnym chyba dziele teologiczno-ascetycznym nie zawarto w tak prostych, zrozumiałych i krótkich słowach tak głębokich i przekonujących nauk, odnoszących się do najgłębszych tajemnic życia w zjednoczeniu z Bogiem. Jak zostać świętym, jak zdobywać dusze dla Chrystusa i Maryi  – na te pytania czytelnik, zarówno świecki jak i duchowny, znajdzie odpowiedź w książce o. Emila Neuberta.

Papież Pius XII zalecał rozpowszechniać tę książeczkę.

Dzieło - Mój ideał Jezus - Syn Maryi - przeznaczone jest dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy świadomie dążą do świętości, jak również dla tych, którzy nie wiedzą, dlaczego z woli Bożej są wyłącznie do świętości powołani.Książka w języku polskim ukazała się w dwóch wydaniach. Pierwsze w 1936 r., a drugie w 1947 r. z reimprimatur Ks. biskupa Jedwabskiego, nakładem księgarni Św. Wojciecha.

O Autorze:

Ojciec Emil Neubert SM, mariolog, rektor seminarium marianistów we Fryburgu oraz gorliwy apostoł Maryi, pragnął swoimi książkami rozpowszechnić naukę założyciela Towarzystwa Maryi (marianistów), błogosławionego ks. Wilhelma Józefa Chaminade’a (1761-1850), który wierzył, że założenie Towarzystwa było wynikiem apostolskiej misji samej Maryi. Książki o. Neuberta czytali i z zapałem rozpowszechniali najwięksi apostołowie maryjni XX wieku – św. Maksymilian Maria Kolbe, założyciel Rycerstwa Niepokalanej oraz sługa Boży Frank Duff, założyciel Legionu Maryi. Z obydwoma o. Neubert pozostawał w serdecznych kontaktach listownych.

Kategoria: Ksiązki   Tagi: Jezus Chrystus, Matka Boża, Syn Maryi, Emil Neubert, Duchowość, Mój ideał Jezus
Wydawnictwo ARKA

Opis

Wydawnictwo
Arka
Oprawa
Miękka
Format
14,5cm x 20cm
Ilość stron
95
ISBN
978-83-85647-06-5
Autor
O. dr Emil Neubert
Tytuł oryginału
Mój ideał – Jezus, Syn Maryi
Rok wydania
2015
Kod EAN
9788385647065

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Ks. Emil Neubert

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Ks. Emil Neubert - Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Arcydzieło literatury Maryjnej | 33,33 zł

Mój ideał Jezus - Syn Maryi - Ks. Emil Neubert

35,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni