Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers | Na Jej Głowie
View all images
Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers | Na Jej Głowie
Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers | Na Jej Głowie
Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers | Na Jej Głowie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa! Odpowiedz Tak lub Nie.

 

Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers

Opinia (0)
24,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Ojciec Józef Schryvers – Moja Matka


Chwała Jezusowi i Maryi Przenajświętszej!

Po kilkudziesięciu latach przerwy z wielką radością publikujemy książkę „Moja Matka” Ojca Józefa Schryversa. To przepiękne dziełko poświęcone Niepokalanej polecał wszystkim spowiednik św. Siostry Faustyny – Ojciec Józef Andrasz, zachwycał się nią i dawał za lekturę duchową swoim współbraciom i przyjaciołom Szaleniec Niepokalanej św. Maksymilian Maria Kolbe. Książkę wzbogaciliśmy przepięknymi obrazami wielkiego polskiego malarza Piotra Stachiewicza. Niech i Ciebie drogi czytelniku książka ta zapali gorącą miłością do Matki Boga.

W tekście, korzystano z wydania z 1947 roku (Imprimatur 6116) dokonano niezbędnych korekt językowych, dostosowując go do aktualnie obowiązujących norm.

Ilość :
Otrzymasz 24.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

To przepiękne dziełko poświęcone Niepokalanej polecał wszystkim spowiednik św. Siostry Faustyny – Ojciec Józef Andrasz, zachwycał się nią i dawał za lekturę duchową swoim współbraciom i przyjaciołom Szaleniec Niepokalanej, św. Maksymilian Maria Kolbe. W tekście, korzystano z wydania z 1947 roku (Imprimatur 6116), dokonano niezbędnych korekt językowych, dostosowując go do aktualnie obowiązujących norm. Książka została wzbogacona przepięknymi obrazami wielkiego polskiego malarza Piotra Stachiewicza.Od wydawcy:

Obok uczonych dzieł o Najświętszej Maryi Pannie, są również książeczki, dla których natchnieniem była gorąca miłość do Matki Niebieskiej. Chociaż czuje się, że są oparte na poważnych pismach Ojców Kościoła i teologów, jednak podają lekko i zrozumiale to, co my ziemscy wygnańcy winniśmy wiedzieć o Maryi i jakie wnioski życiowe wypływają z tego stosunku dziecka do Matki.

Taką właśnie książeczką, tłumaczoną na szereg języków jest O. Schryvers’a „Moja Matka”.

Zachwycał się tą publikacją i serdecznie wszystkim polecał do czytania nasz rodak św. Maksymilian Maria Kolbe.


Po ponad 70 latach przerwy wydajemy to dzieło z wielką radością, bo ono pokazuje dlaczego warto przyprowadzać wszystkich ludzi przez Niepokalaną do Chrystusa.

Taki cel postawił sobie Szaleniec Niepokalanej – Święty Maksymilian Maria Kolbe i Jego Niepokalanów, który do dziś jest centralą Milicji Niepokalanej, czyli tego związku religijnego, który ma za cel pod opieką i za pośrednictwem Niepokalanej zdobywać dusze, nawracać grzeszników, bezbożników, heretyków, masonów. Chcąc jednak na tak ważnym apostolskim polu owocnie pracować, każdy rycerz i rycerka Niepokalanej musi się oddać całkowicie i z miłości Niepokalanej, stać się posłusznym narzędziem w Jej błogosławionych rękach.

Ta książeczka „Moja Matka” jest znakomitym podręcznikiem wskazującym i uczącym jak ukochać Maryję, wzrastać przez Maryję, przez Nią kochać Jezusa, aby potem odtworzyć życie Maryi w apostolstwie, w szerzeniu Królestwa Jej Syna w duszach bliźnich.

Niech więc „Moja Matka” nauczy Cię poznawać Maryję, formować się na Jej przepięknym życiu, niech Cię tak przywiąże do Niepokalanej, że ciągle oglądać się będziesz na Nią i w wątpliwościach pytać się, jak postąpiłaby na moim miejscu Maryja, a wzór Niepokalanej niech będzie zawsze jakby rozkazem Twojego postępowania.

                                                              - Kielnarowa, we spomnienie św. Ludwika Grignon de Montfort 28 kwietnia 2020 rokuNa Jej głowie Wydawnictwo Życia Wewnętrznego

Opis

Wydawnictwo
Na Jej głowie Wydawnictwo Życia Wewnętrznego
Oprawa
Miękka
Format
12 x 17 cm
Ilość stron
92
ISBN
978-83-955056-9-0
Autor
Ojciec Józef Schryvers
Tytuł oryginału
Moja Matka
Rok wydania
2020

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers | Na Jej Głowie

Moja Matka - Ojciec Józef Schryvers

24,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni