Św Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks Józef Orchowski | Księgarnia
View all images
Św Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks Józef Orchowski | Księgarnia
Św Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks Józef Orchowski | Księgarnia
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

 

Św. Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks. Józef Orchowski

Opinia (0)
19,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Poprzez krótką biografię, wybrane myśli, oraz wypowiedzi o nim pragnę jeszcze bardziej przybliżyć wszystkim Patrona trudnych czasów, aby poprzez modlitwy wypraszać wszelkie łaski za Jego wstawiennictwem.

Ilość :
Otrzymasz 19.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Święty Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks. Józef Orchowski

Święty Maksymilian Maria Kolbe, kapłan, franciszkanin, męczennik miłości, przyszedł na świat w 1894 r. w Zduńskiej Woli, w bardzo religijnej rodzinie. Jako odważny chrześcijanin tam, gdzie posłał go Bóg, prowadził innych ku Niemu i dawał świadectwo niezwykłego zaufania Opatrzności. Skazany na śmierć głodową, dobrowolnie oddał życie za współwięźnia, Franciszka Gajowniczka, w obozie w Auschwitz. Zmarł 14 sierpnia 1941 r.

Kościół ustanowił św. Maksymiliana patronem rodzin ze względu na jego heroiczny akt miłości wobec człowieka i jego rodziny. Zwracają się do niego małżonkowie, dzieci, wszyscy, którzy potrzebują rodzinnego pojednania, oraz ci, którzy z różnych powodów są rozdzieleni (rodzinnymi podziałami, waśniami, a także z powodów ekonomicznych pracują w różnych miastach, krajach).

Tradycyjnie w modlitewniku znajdziemy modlitwy świętego (np. akt poświęcenia się Niepokalanej), jak i za jego wstawiennictwem (m.in. koronka, nowenna, litania)."Rok 2011 Uchwałą Senatu RP był Rokiem Świętego Maksymiliana Marii Kolbego. W tym roku: 14 sierpnia – przypada 78. rocznica śmierci męczeńskiej w KL Auschwitz, a 17 października 48. rocznica beatyfikacji tego polskiego zakonnika. Natomiast w następnym roku przeżywać będziemy 39. rocznicę kanonizacji dokonanej przez naszego Rodaka, Jana Pawła II, który nazwał go „patronem trudnych czasów”. Pomimo tych pięknych rocznic i upływu czasu osoba św. Maksymiliana nie przeminęła, ale wciąż żyje w naszym narodzie. Głosił on, że tylko miłość jest twórcza. Jego heroizm miłości jest kwiatem i owocem pracy całego życia całkowicie poświęconego służbie Bogu, Niepokalanej i bliźniemu. Poprzez krótką biografię, wybrane myśli, oraz wypowiedzi o nim pragnę jeszcze bardziej przybliżyć wszystkim Patrona trudnych czasów, aby poprzez modlitwy wypraszać wszelkie łaski za Jego wstawiennictwem."

Fragment wstępu - Ks. Józef Orchowski

WDS - Sandomierz

Opis

Wydawnictwo
WDS Sandomierz
Oprawa
Twarda
Format
130x200
Ilość stron
134
ISBN
9788325703615
Autor
Ks. Józef Orchowski
Tytuł oryginału
Święty Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik
Rok wydania
2012

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Św. Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks. Józef Orchowski

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Św Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks Józef Orchowski | Księgarnia

Św. Maksymilian Maria Kolbe. Modlitewnik - Ks. Józef Orchowski

19,90 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni