Dzieci i broń - Jacek Hoga
   Dzieci i broń - Jacek Hoga

   Dzieci i broń - Jacek Hoga

   Opinia (0)
   39,90 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14
   Produkt chwilowo niedostępny. W celu realizacji zamówenia, prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

   „Dzieci i broń” to niesamowita książka napisana w formie wywiadu-rzeki, w którym to Jacek Hoga odpowiada na pytania dotyczące tego, co nasz naród powinien zrobić, aby nie zaniknąć i nie zostać zapomnianym. W odpowiedziach na pytania za rozwiązanie Hoga wskazuje tytułowe dzieci i broń.

   Jacek Hoga uważa, że dzieci są przyszłością narodu, natomiast broń zapewnia bezpieczeństwo rodzinie i powinna być ogólnodostępna dla każdego obywatela, bez konieczności posiadania pozwoleń. Książka ta nie skupia się jednak jedynie na aspektach ujętych w nazwie dzieła, a również edukacji, kultury, a nawet łowiectwa, które utożsamia z polską tradycją. Prezes fundacji Ad Arma, próbuje udowodnić, że jedynie duża i bezpieczna rodzina stanowi gwarancję kontynuowania naszej narodowej wspólnoty.

   Ilość :
   Otrzymasz 39.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
   Blisko

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Write your review

   Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

   • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
   • Zasady dostawyZasady dostawy
   • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

   Jak zapewnić bezpieczną przyszłość?

   Jacek Hoga uważa, że dzieci są przyszłością narodu, natomiast broń zapewnia bezpieczeństwo rodzinie i powinna być ona ogólnodostępna dla każdego obywatela, bez konieczności posiadania pozwoleń. Książka ta nie skupia się jednak jedynie na aspektach ujętych w nazwie dzieła – Jacek Hoga odnosi się również do wiary katolickiej, edukacji, kultury, a nawet łowiectwa, które utożsamia z polską tradycją. Jacek Hoga - prezes fundacji Ad Arma, próbuje udowodnić, że jedynie duża i bezpieczna rodzina stanowi gwarancję kontynuowania naszej narodowej wspólnoty.

   Książka z misją

   „Minęło już ponad dziesięć lat od momentu, gdy po raz pierwszy próbowałem namówić Jacka Hogę na napisanie książki. Uważałem, że jego spostrzeżenia, argumenty i doświadczenie życiowe są zbyt cenne, by zachowały się tylko w niedoskonałej, werbalnej pamięci.(…)Gdy przeczytałem „Dzieci i broń” Jacek zapytał mnie, czy warto było wpuścić do swojego domu obcych, nieznanych czytelników? Odpowiedziałem, że tak. Jeżeli chociaż jeden młody człowiek zastanowi się nad swoim życiem, jeżeli powstanie chociaż jedna więcej wielodzietna rodzina, jeżeli chociaż jeden mężczyzna nie porzuci swojej żony i dzieci, to znaczy, że było warto.”
   - Sławomir Mentzen

   Spis treści

   WSTĘP
   AUTORYTETY
   BROŃ
   EDUKACJA
   KOŚCIÓŁ KATOLICKI
   KULTURA
   PAŃSTWO
   RODZINA
   ŁOWIECTWO
   Suplement: Raport w sprawie możliwości obronnych
   Wojska Polskiego 2018 A. D. oraz reform w latach 2004-2018

   PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI - TUTAJ

   Wydawnictwo 3DOM

   Opis

   Wydawnictwo
   3DOM
   Oprawa
   Miękka
   Format
   170x235
   Ilość stron
   168
   ISBN
   9788366227118
   Autor
   Jacek Hoga
   Tytuł oryginału
   Dzieci i broń
   Rok wydania
   2019

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   Dzieci i broń - Jacek Hoga

   Zobacz także

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Dzieci i broń - Jacek Hoga | Księgarnia Tradycji Katolickiej

   Dzieci i broń - Jacek Hoga

   39,90 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14