Te Deum | Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny
View all images
Te Deum | Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny
Te Deum | Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

 

Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny - o. Czesław Lacrampe OP

Opinia (0)
11,82 zł
13,90 zł
Zniżka 15%
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Książka wyjaśnia istotę i konieczność pośrednictwa N.M.Panny i wykazuje, że choć jedno tylko pośrednictwo Chrystusa było z jednej strony ściśle konieczne, z drugiej zaś w zupełności wystarczające, to jednak i Matce Najświętszej przysługuje w pewnym sensie tytuł Pośredniczki oraz że pośrednictwo to można nazwać powszechnym. Pokazuje, jak Maryja doszła do tej roli, którą tradycja chrześcijańska jednomyślnie Jej przyznaje. Ostatni rozdział poświęcony jest samemu sposobowi, w jaki się dokonuje pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny w myśl tradycyjnej nauki i zasad szkoły tomistycznej.Ilość :
Otrzymasz 11.8 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

W dniu 8 maja 1928 Ojciec Święty Pius XI zwrócił się do Kościoła powszechnego z piękną encykliką Miserentissimus Redemptor i, wyłożywszy w niej konieczność zadośćuczynienia i odpokutowania, które winni jesteśmy Najświętszemu Sercu Jezusa, wezwał w zakończeniu przemożnego wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny: "Oby tym naszym pragnieniom i poczynaniom pobłogosławiła Bogarodzica Dziewica, która dała nam Jezusa Odkupiciela, która Go wykarmiła, która Go na Krzyżu ofiarowała i która przez swe cudowne połączenie z Chrystusem i dzięki szczególniejszej łasce stała się także Naprawicielką i jako taka jest czczona. Ufni w Jej wstawiennictwo u Chrystusa, który będąc jedynym <<Pośrednikiem między Bogiem i ludźmi>>, chciał przybrać sobie Matkę swą jako Orędowniczkę grzeszników, Rozdawczynię i Pośredniczkę łask, udzielamy Wam, Czcigodni Bracia, i Waszym owieczkom z całego serca apostolskiego błogosławieństwa..."   


Książka wyjaśnia istotę i konieczność pośrednictwa N.M.Panny i wykazuje, że choć jedno tylko pośrednictwo Chrystusa było z jednej strony ściśle konieczne, z drugiej zaś w zupełności wystarczające, to jednak i Matce Najświętszej przysługuje w pewnym sensie tytuł Pośredniczki oraz że pośrednictwo to można nazwać powszechnym. Pokazuje, jak Maryja doszła do tej roli, którą tradycja chrześcijańska jednomyślnie Jej przyznaje. Ostatni rozdział poświęcony jest samemu sposobowi, w jaki się dokonuje pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny w myśl tradycyjnej nauki i zasad szkoły tomistycznej.

Wydawnictwo Te Deum

Opis

Wydawnictwo
TeDeum - Wydawnictwo Tradycji Katolickiej
Oprawa
Miękka
Format
B6
Ilość stron
164
ISBN
8387770329
Autor
o. Czesław Lacrampe OP
Tytuł oryginału
Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny
Rok wydania
2001

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny - o. Czesław Lacrampe OP

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Te Deum | Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny

Wszechpośrednictwo Najświętszej Maryi Panny - o. Czesław Lacrampe OP

11,82 zł
13,90 zł
Zniżka 15%
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni