Uzależnienie-Seks
Uzależnienie-Seks

Uzależnienie-Seks

Opinia (0)
20,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14
Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Książka ma na celu ukazanie czynników doprowadzających do powstania erotomanii, mechanizmu regulującego zachowania osoby uzależnionej oraz wielowymiarowe skutki utraty kontroli nad sferą seksualną.

Ilość :
Otrzymasz 20 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko

🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

LINK

Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Książka ma na celu ukazanie czynników doprowadzających do powstania erotomanii, mechanizmu regulującego zachowania osoby uzależnionej oraz wielowymiarowe skutki utraty kontroli nad sferą seksualną. Przedstawia funkcje płciowości w życiu człowieka, ukazuje erotykę człowieka na tle uwarunkowań historycznych i kulturowych, charakteryzuje uzależnienie od seksu i pokazuje podmiotowe oraz pozapodmiotowe czynniki zwiększające ryzyko powstawania tego syndromu.  Prezentuje somatyczne, psychiczne i społeczne konsekwencje erotomanii. Obala mity i stereotypy dotyczące seksualności. Przedstawia strategie zapobiegania problemom o charakterze seksualnym, sposoby leczenia erotomanii oraz adresy instytucji, które mogą być użyteczne w profilaktyce problemów tego typu.

Ludzkie życie seksualne jest z jednej strony formą zakomunikowania partnerowi swej miłości i oddania, a z drugiej - przyjęcia miłości i oddania drugiej osoby.

Przejawy zachowań erotycznych, w których nie występują relacje osobowe, sprowadzają życie seksualne jedynie do fizjologicznego zaspokojenia potrzeb popędowych i do traktowania partnera jako przedmiotu użytkowego, służącego do osiągania przyjemności. Problem tego typu szczególnie mocno zaznacza się w zjawisku uzależnienia od seksu.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej "Gaudium"

Opis

Wydawnictwo
Gaudium
Oprawa
Miękka
Format
105 x 165
Ilość stron
233
ISBN
9788389659149
Autor
Iwona Niewiadomska, Joanna Chwaszcz, Blandyna Kołodziej, Bożena Ślipa
Tytuł oryginału
Uzależnienie-Seks
Kod EAN
9788389659149

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Uzależnienie-Seks

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

LINK

Uzależnienie-Seks

Uzależnienie-Seks

20,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14
Dostawa 1-3 dni