Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk
View all images
Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa!

 

Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk

Opinia (0)
25,42 zł
29,90 zł
Zniżka 15%
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk | Związki partnerskie, eutanazja, aborcja, in vitro – czy katolik może mieć na ich temat własne zdanie? A jeśli zdanie to zbiega się ze stanowiskiem Kościoła? Czy to znaczy, że nie potrafi myśleć samodzielnie?

Ilość :
Otrzymasz 25.4 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk


Związki partnerskie, eutanazja, aborcja, in vitro – czy katolik może mieć na ich temat własne zdanie? A jeśli zdanie to zbiega się ze stanowiskiem Kościoła? Czy to znaczy, że nie potrafi myśleć samodzielnie?

W książce Katolik talibem?, będącej kontynuacją świetnie przyjętych dwóch pierwszych tomów (Katolik frajerem?, Katolik ofiarą?), znajdziesz zapis gorących dyskusji o sprawach, które poruszają opinię publiczną i wywołują największe emocje.

O prawach homoseksualistów, kobiet, księży, nienarodzonych dzieci i osób cierpiących rozmawiają m.in. Przemysław Babiarz, Krzysztof Ziemiec, Teresa Tomeo, Marek Jurek, Tomasz Terlikowski, Bronisław Wildstein, Wojciech Sadurski, Izabela Jaruga-Nowacka czy Szymon Grzelak.

Jak trafić do ludzi, którzy nie widzą różnicy między talibem a katolikiem? Jak odmienić serce tych, którzy uważają Jezusa za „przestarzały obciach”? Ta książka w dużym stopniu pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie. A jest ono fundamentalne dla przyszłości chrześcijaństwa
– Łukasz Adamski, publicysta tygodnika „Sieci”, redaktor naczelny portalu wNas.pl. 

Bardzo dobra, rzeczowa dyskusja dotycząca tematów seksu, aborcji, in vitro, eutanazji – przedstawiona z różnej perspektywy światopoglądowej. Tę książkę powinien przeczytać każdy katolik i nie katolik 
- Michał Chorosiński – aktor.

Wydawnictwo FRONDA

Opis

Wydawnictwo
Fronda
Oprawa
Miękka
Format
144x205 mm
Ilość stron
320
ISBN
9788362268719
Autor
Zbigniew Kaliszuk
Tytuł oryginału
Katolik talibem?
Kod EAN
9788362268719

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk

Zobacz także

Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk

Katolik talibem? - Zbigniew Kaliszuk

25,42 zł
29,90 zł
Zniżka 15%
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni