Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci
   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci
   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci

   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci

   Opinia (0)
   55,00 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14
   Dostawa 1-3 dni
   Produkt w magazynie

   Tradycyjny Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci - po raz pierwszy w języku polskim! Doskonały prezent dla dziecka od 6 do 14 roku życia!

   Katechizm z Baltimore był od dziewiętnastego wieku narodowym katechizmem katolickim dla dzieci w Stanach Zjednoczonych, opartym na Małym Katechizmie św. Roberta Bellarmina z 1597 roku. Zaaprobowany w 1885 roku stał się standardowym tekstem wspierającym wysiłki zarówno rodziców, jak i edukatorów w katolickim wychowaniu dzieci i młodzieży przez następne pokolenia.

   Ilość :
   Otrzymasz 55 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
   Blisko

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Write your review

   Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

   • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
   • Zasady dostawyZasady dostawy
   • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

   Tradycyjny Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci - po raz pierwszy w języku polskim! Doskonały prezent dla dziecka od 6 do 14 roku życia!

   Katechizm z Baltimore był od dziewiętnastego wieku narodowym katechizmem katolickim dla dzieci w Stanach Zjednoczonych, opartym na Małym Katechizmie św. Roberta Bellarmina z 1597 roku. Zaaprobowany w 1885 roku stał się standardowym tekstem wspierającym wysiłki zarówno rodziców, jak i edukatorów w katolickim wychowaniu dzieci i młodzieży przez następne pokolenia.

   Publikacja jest stylizowana na pierwsze oficjalne i uaktualnione wydanie Katechizmu z lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia (Catholic Book Publishing Co, Nowy Jork). Zawiera liczne ilustracje oraz niezwykle czytelny układ graficzny. Pytania i odpowiedzi oraz proste definicje sprawiają, że mimo głębokich treści teologicznych tekst jest łatwy do zrozumienia, dając dzieciom podstawę do nauki odwiecznych prawd wiary katolickiej. Książka obejmuje także liczne modlitwy, rozważania oraz fragmenty z Pisma Świętego.

   Edycja z 1964 roku pt. Saint Joseph Baltimore Catechism, z której skorzystała redakcja wydawnictwa Rosa Mystica, została opatrzona formułami nihil obstat, imprimatur oraz imprimi potest. Niniejszy przekład pozostaje wierny oryginałowi, przez co odwołuje się do rzeczywistości teologiczno-prawnej Kościoła katolickiego sprzed reform Soboru Watykańskiego II. Tyczy się to w szczególności Mszy Świętej według Mszału rzymskiego św. Piusa V oraz tradycyjnego kalendarza liturgicznego.

   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci składa się z trzech zasadniczych części:

   I – Wiara;

   II – Przykazania;

   III – Sakramenty.

   Wychodząc od tekstu Pisma Świętego, oferuje on zwięzły i przejrzysty wykład nauki Kościoła w postaci pytań i odpowiedzi, skonstruowanych w sposób przystępny dla umysłu dziecka.

   Każda część kończy się zestawem różnego rodzaju zadań i ćwiczeń, zachęcających młodego czytelnika do nauki prawd wiary katolickiej, sprawdzających jego wiedzę i zrozumienie poszczególnych treści, ale także inspirujących go do praktyk religijnych w codzienności.

   Fundacja Rosa Mystica

   Opis

   Wydawnictwo
   Rosa Mystica
   Oprawa
   Twarda
   Format
   180x260
   Ilość stron
   266
   ISBN
   978-83-965957-9-7
   Autor
   Św. Józef z Baltimore
   Tytuł oryginału
   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci
   Rok wydania
   2023
   Kod EAN
   9788396595797

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci

   Zobacz także

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Tradycyjny Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci od 6 do 14 roku życia

   Katechizm św. Józefa z Baltimore dla dzieci

   55,00 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14
   Dostawa 1-3 dni