Godny strój - Colleen Hammond | Książki katolickie - Rosa Mystica
View all images
Godny strój - Colleen Hammond | Książki katolickie - Rosa Mystica
Godny strój - Colleen Hammond to lektura traktująca o sprawach arcyważnych. Idzie bowiem o szóste przykazanie — o czystość
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa!

 

Godny strój - Colleen Hammond

Opinia (0)
29,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Godny strój - Colleen Hammond - czy Niepokalana nosiłaby dzisiaj obcisłe jeansy albo szpilki? Czy św. Gemma Galgani pokryłaby swoje ramiona mozaiką tatuaży? A św. Joanna Beretta Molla? Czy ta pobożna żona i matka przyjęłaby Komunię Świętą w sukience z odkrytymi ramionami i głębszym dekoltem?

Odpowiedzi na te pytania — i wiele innych — znajdziemy w książce Godny strój - Colleen Hammond z 2005 roku. Publikacja ta, to lektura lekka, a jednak traktująca o sprawach arcyważnych. Idzie bowiem o szóste przykazanie — o czystość: szczególnie bliską Bogu, a wyjątkowo dzisiaj szarganą.

Ilość :
Otrzymasz 29 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Czy Niepokalana nosiłaby dzisiaj obcisłe jeansy albo szpilki?

Czy św. Gemma Galgani pokryłaby swoje ramiona mozaiką tatuaży?

A Joanna Beretta Molla? Czy ta pobożna żona i matka przyjęłaby Komunię Świętą w sukience z odkrytymi ramionami i głębszym dekoltem?

Intuicyjnie wyczuwamy tu jakiś zgrzyt. Co zatem wydarzyło się w ostatnich dekadach, że wygląd przeciętnej katoliczki uległ tak radykalnej zmianie? Czy moralność ewoluuje wraz z trendami modowymi? Czy to, co dawniej uznawano za grzeszne, dzisiaj jest neutralne albo wręcz pozytywne? Odpowiedzi na te pytania — i wiele innych — znajdziemy w książce Godny strój - Colleen Hammond z 2005 roku. Publikacja ta, to lektura lekka, a jednak traktująca o sprawach arcyważnych. Idzie bowiem o szóste przykazanie — o czystość: szczególnie bliską Bogu, a wyjątkowo dzisiaj szarganą.

Ta niepozorna książeczka jest wieloaspektowa. Wystąpią w niej Adam i Ewa. Zagości Muhammad Ali. Głos zabiorą pa - pieże i katoliccy święci. Spiskować będą masoni. Pojawi się krótka historia mody (z zaskakującym zwrotem akcji w dwu - dziestym wieku).

Ta niepozorna książeczka jest wieloaspektowa. Wystąpią w niej Adam i Ewa. Zagości Muhammad Ali. Głos zabiorą papieże i katoliccy święci. Spiskować będą masoni. Pojawi się krótka historia mody (z zaskakującym zwrotem akcji w XX wieku). Znajdziemy też w niej porady, jak ubrać się niedrogo, atrakcyjnie, ale przede wszystkim… przyzwoicie. Poza tym, autorka zaproponuje sposoby rozmowy z nastolatkami o przywileju kobiecości. Na koniec zaś zmierzy się z pytaniami, czym jest prawdziwa męskość i jak ją w mężczyznach obudzić.

Trzeba nam zauważyć, że styl i narracja autorki publikacji, są tu i ówdzie cokolwiek specyficzne. Nie warto się tym jednak zniechęcać, a raczej oprzeć na treści. A nawet jeżeli niektóre intuicje i wnioski autorki nie przemówią do nas, można je potraktować jako podstawę do refleksji oraz inspirację na przyszłość. Pogłębiona świadomość problemu jest ważna szczególnie dzisiaj, kiedy to media, sztuka, ulica, plaża — a coraz częściej także szkoła i praca — znieczulają naszą wrażliwość na sferę obyczajową.

Polecamy tę książeczkę nie tylko kobietom. Wbrew pozorom bowiem Godny strój może także otworzyć oczy mężczyznom — mężom, braciom i ojcom — którzy chcą współtworzyć społeczeństwo oparte na Bożym pięknie i dobru.


O AUTORCE:

We wczesnych latach kariery zawodowej Colleen Hammond była aktorką, modelką i prezenterką popularnego kanału pogodowego. To, co sama nazywała „amerykańskim snem”, okazało się de facto… koszmarem. U szczytu kariery porzuciła ów „sen”, powróciła do świętej wiary katolickiej i poświęciła się wychowywaniu dzieci oraz pracy w domu.

Minęły lata.

Colleen jest obecnie nagradzaną pisarką, prowadzącą audycje radiowe i programy telewizyjne, edukatorką, pedagogiem, a nawet para się komedią. Prowadzi między innymi audycję „St. Joseph Radio Presents” w amerykańskiej radiostacji WEWN, gdzie zachęca tysiące słuchaczy do przeżywania wiary katolickiej w codzienności. Ceniona za swoją wszechstronność, Colleen przekazuje przesłanie ewangeliczne z pasją, polotem i humorem. Jako prelegentka na konferencjach, rekolekcjach i spotkaniach parafialnych, porusza tak ważkie tematy jak małżeństwo, dzieci, rodzina czy wartości moralne.

Colleen Hammond jest żoną i matką czwórki dzieci. Wraz z rodziną mieszka w Północnym Teksasie.

Przekład: Piotr Klinger
Wydawca: Rosa Mystica
Książka Godny strój - Colleen Hammond zawiera 15 kolorowych fotografii

Fundacja Rosa Mystica

Opis

Wydawnictwo
Rosa Mystica
Oprawa
Miękka
Format
130 x 200 mm
Ilość stron
140
ISBN
978-83-967935-0-8
Autor
Colleen Hammond
Tytuł oryginału
Godny strój
Rok wydania
2023
Kod EAN
9788396793508

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Godny strój - Colleen Hammond

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Godny strój - Colleen Hammond | Książki katolickie - Rosa Mystica

Godny strój - Colleen Hammond

29,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni