Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie
View all images
Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa! Odpowiedz Tak lub Nie.

 

Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie

Opinia (0)
25,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Z radością przedstawiamy Państwu Biblię dla dzieci, która powstała pod patronatem wrocławskich Franciszkanów. Dynamiczna fabuła, zajmujący głos lektora, oryginalna animacja i towarzysząca wszystkim ujęciom radosna muzyka, tworzą jedyny w swoim rodzaju przekaz, znanych z lektury Pisma Świętego, obrazów.

Ilość :
Otrzymasz 25 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Bohaterami obecnej odsłony starożytnych dziejów Izraela są wielcy Patriarchowie narodu wybranego: Abraham i jego syn Izaak, Jakub i Ezaw, a także Józef i jego bracia. Całość obejmuje barwnie zredagowane opowiadania o ich życiu, powołaniu i wierności, zawsze dotrzymującemu słowa, Bogu. Odkrywanie głębi i mądrości Pisma Świętego stanie się dla dzieci niezwykłą przygodą. Jesteśmy przekonani, że urok i wartość zawartych w naszym programie opowiadań, zaciekawi również Rodziców do wspólnej z dziećmi nauki i zabawy. Program zawiera szereg rozmaitych gier, zabaw i zagadek, wprowadzających dziecko w fascynującą wędrówkę przez świat Księgi nad Księgami. Kilkadziesiąt edukacyjnych zabaw: quizy biblijne, krzyżówki, malowanki, układanki, gry pamięciowe i inne - zapewni wiele godzin twórczej zabawy.

Multimedialna Biblia dla dzieci jest komputerową adaptacją Pisma Świętego stworzona z myślą
o najmłodszych. Pozycja ta obejmuje barwnie zredagowane opowiadania o życiu Patriarchów, a także historię synów Jakuba. Dynamiczna fabuła, zajmujący głos lektora, oryginalna animacja i towarzysząca wszystkim ujęciom radosna muzyka, tworzą jedyny w swoim rodzaju przekaz.

Multimedialny sposób narracji dał możliwość wprowadzenia do programu, niezbędnych w nauczaniu, elementów zabawy. Dzieci znajdują tu kilkadziesiąt gier edukacyjnych, podzielonych na łatwe i trudne, a także quizy w formie gier planszowych, pełne inspirujących pytań i zagadek. Na uwagę zasługuje, napisany językiem zrozumiałym dla dzieci, słownik haseł biblijnych oraz dołączone do słownika mapki.  

Autorzy z radością widzieliby swój program również w rękach rodziców, katechetów i nauczycieli – wszystkich zatroskanych o prawidłowy rozwój i wszechstronne wykształcenie młodych. Naszym pragnieniem jest, aby Multimedialna Biblia stała się dla dzieci zachętą do czytania i zgłębiania Pisma Świętego w przyszłości.

Wiek 3-12

 

Program powstał pod patronatem Zakonu Ojców Franciszkanów.

Wymagania sprzętowe:


Procesor: 75 MHz
Pamięć operacyjna: 8 MB pamięci RAM
System: Windows 95/98/XP/2000

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie
Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie

Multimedialna Biblia dla dzieci: część II Patriarchowie

25,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni