.

.

Pierwsza Komunia Święta - Zestaw komunijny - Ewangelia, Różaniec, Modlitewnik

Pierwszokomunijny niezbędnik! 3 w 1

Trzy w jednym, czyli Ewangelia, modlitewnik i różaniec. To, co każde dziecko powinno dostać z okazji Pierwszej Komunii Świętej, zapakowane w eleganckie, prezentowe pudełko. Doskonały prezent od rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych czy innych gości, ale także stosowny i elegancki upominek od proboszcza.

Warto pomyśleć także o takim zestawie komunijnym dużo wcześniej, już podczas parafialnych czy szkolnych przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. To dobry i sprawdzony pomysł, aby włączyć nasz zestaw do pierwszokomunijnej wyprawki dla każdego dziecka.

39,95 zł
Kolor
  • Biały
  • Bordowy
Ilość
Produkt w magazynie

100% bezpieczne płatności


To, co najpotrzebniejsze na I Komunię Świętą

Szukasz komunijnego niezbędnika? Ten zestaw zawiera wszystko to, co każde dziecko powinno dostać z okazji Pierwszej Komunii Świętej - Ewangelię w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych, modlitewnik stworzony przez kapłanów z długoletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi, a także różaniec. Wszystko zapakowane w eleganckie, okolicznościowe pudełko.
Podstawa pierwszokomunijnej wyprawkiZestaw świetnie sprawdzi się do pierwszokomunijnej wyprawki dla dziecka. Warto pomyśleć o nim już w trakcie parafialnych czy szkolnych przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej.
Pomysł na prezent

Zestaw sprawdzi się również jako prezent od proboszcza, rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych czy innych gości.


W zestawie dziecko znajdzie bordową książeczkę, białą Ewangelię i czarny różaniec z perełek. To doskonały wybór dla dziewczynek jak i dla chłopców
Opis

Wydawnictwo
Edycja Święty Paweł
Oprawa
Twarda
Format
20,00 x 16,00
Ilość stron
608
Autor
Zespół Biblistów Polskich
Tytuł oryginału
Ewangelia: Mateusz - Marek - Łukasz - Jan
Rok wydania
2022

Specyficzne kody

EAN13
5907564020923
ISBN
5907564020923

12 Polecane z tej kategorii