Listy - Zofia Kossak | Wydawnictwo Prawe Książki
Listy - Zofia Kossak | Wydawnictwo Prawe Książki

Listy - Zofia Kossak

Opinia (0)
42,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14
Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Listy - Zofia Kossak - opublikowany po raz pierwszy wybór „Listów” otwiera przed Czytelnikiem szansę na fascynujące i najbardziej bezpośrednie spotkanie z pisarką, dające wyobrażenie o jej życiu, charakterze i pracy. Listy te to również zbiór rozważań etycznych dotyczących istoty twórczości artystycznej, komentarze do współczesnego życia literackiego, informacje o życiu rodziny.

Ilość :
Otrzymasz 42 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko

🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

LINK

Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Opublikowany po raz pierwszy   wybór „Listów” Zofii Kossak otwiera przed Czytelnikiem szansę na fascynujące i najbardziej bezpośrednie spotkanie z pisarką, dające wyobrażenie o jej życiu, charakterze i pracy. Listy te to również zbiór rozważań etycznych dotyczących istoty twórczości artystycznej, komentarze do współczesnego życia literackiego, informacje o życiu rodziny. W korespondencji ujawnia się głęboka jedność między życiem a wyznawanymi wartościami, co czyni postać Zofii Kossak głęboko autentyczną. Ogromna wiedza i kapitał życiowych przeżyć dały pisarce mądre spojrzenie na świat i jego problemy. Trafna diagnoza otaczającej rzeczywistości oraz piękny język sprawiają, że listy są zarówno ważnym świadectwem swoich czasów, jak i kroniką życia osoby o nieprzeciętnym talencie, erudycji, pracowitości, głębokim humanizmie, nieprawdopodobnej energii, odwadze posuniętej do heroizmu. Lektura Listów z pewnością pozwoli nam ujrzeć Zofię Kossak w nowym świetle: nie tylko jako uznaną pisarkę i wojenną bohaterkę, ale jako czułą Babcię, wierną przyjaciółkę i gorącą miłośniczkę przyrody.

W zbiorze znalazły się m.in. listy do Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Józefa i Marii Birkenmajer, Zofii Dragat Strońskiej, Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, Hanny Sadowskiej, Józefiny Łapińskiej, Marii Steckiewicz, Jadwigi Kunickiej, Marii Kossakowej, Jana Dobraczyńskiego, Honoraty Wołowskiej, Janusza Kowalewskiego, Hanny Frydrychiewicz, oraz do redakcji "Folks Sztyme", "Słowa Powszechnego" i "Osservatore Romano".

Opis

Wydawnictwo
Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej
Oprawa
Twarda
Format
150x215
Ilość stron
204
ISBN
978-83-88162-92-3
Autor
Zofia Kossak
Tytuł oryginału
Listy
Kod EAN
9788388162923

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Listy - Zofia Kossak

🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

LINK

Listy - Zofia Kossak | Wydawnictwo Prawe Książki

Listy - Zofia Kossak

42,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14
Dostawa 1-3 dni