Św Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym
View all images
Św Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym
Św Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa! Odpowiedz Tak lub Nie.

 

św. Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym

Opinia (0)
29,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14
Produkt chwilowo niedostępny. W celu realizacji zamówenia, prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Jedno z najsłynniejszych dzieł duchowych świętego doktora Kościoła i wyznawcy, Alfonsa Marii de Liguori.


„Wydałem już różne dziełka duchowne (...) uważam jednak, że nie napisałem dzieła pożyteczniejszego od tej książeczki, w której mówię o modlitwie jako o koniecznym i pewnym środku otrzymania zbawienia i wszystkich łask do zbawienia potrzebnych. Niemożliwą to rzeczą dla mnie, lecz gdybym mógł, to bym chciał tę ksią­żeczkę wydrukować w tylu egzemplarzach, ilu jest wiernych na ziemi; i dałbym ją każdemu, aby wszyscy zrozumieli, jak koniecznie wszyscy musimy się modlić, aby się zbawić”.


 Ilość :
Otrzymasz 29 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.


Św. Alfons Maria de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym - to jedno z najsłynniejszych dzieł duchowych tego świętego


„Wydałem już różne dziełka duchowne (...) uważam jednak, że nie napisałem dzieła pożyteczniejszego od tej książeczki, w której mówię o modlitwie jako o koniecznym i pewnym środku otrzymania zbawienia i wszystkich łask do zbawienia potrzebnych. Niemożliwą to rzeczą dla mnie, lecz gdybym mógł, to bym chciał tę książeczkę wydrukować w tylu egzemplarzach, ilu jest wiernych na ziemi; i dałbym ją każdemu, aby wszyscy zrozumieli, jak koniecznie wszyscy musimy się modlić, aby się zbawić”.


 
Sant 'Alfonso Maria de' Liguori
urodził się w Neapolu 27 września 1696 r., w rodzinie należącej do szlachty miejskiej. Studiował filozofię i prawo. Po kilku latach orędowania postanawia całkowicie poświęcić się Panu. Wyświęcony na kapłana w 1726 r. Alfonso Maria prawie cały swój czas i posługę poświęca mieszkańcom najbiedniejszych dzielnic XVIII-wiecznego Neapolu. Przygotowując się do przyszłego zaangażowania misyjnego na Wschodzie, kontynuuje swoją działalność jako kaznodzieja i spowiednik, a dwa lub trzy razy w roku bierze udział w misjach w krajach królestwa. W maju 1730 r., w chwili przymusowego odpoczynku, spotkał pasterzy z gór Amalfi i dostrzegając ich głębokie ludzkie i religijne porzucenie, poczuł potrzebę zaradzenia sytuacji, która zgorszyła go zarówno jako pasterza, jak i jako człowieka wykształconego. stulecia świateł. Opuszcza Neapol i wraz z towarzyszami, pod przewodnictwem biskupa Castellammare di Stabia, założył Kongregację SS. Zbawiciel. Około 1760 został mianowany biskupem Sant'Agata iz oddaniem rządził swoją diecezją, aż do śmierci 1 sierpnia 1787 roku.DeReggio

Opis

Wydawnictwo
DeReggio
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Format
125x200 mm
Ilość stron
132
ISBN
978-83-951380-4-1
Autor
św. Alfons de Liguori
Tytuł oryginału
O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym
Rok wydania
2019

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
św. Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Św Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym

św. Alfons de Liguori - O modlitwie jako środku do zbawienia koniecznym

29,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14