.

.

Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej - Świeta s. M. Faustyna Kowalska (mały format, opr. miękka)

„Dzienniczek” zawiera osobiste zapiski siostry Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Niezwykłe dzieło duchowe, zachwycające swą prostotą i mądrością. Kieruje ono do każdego z nas osobiste wezwanie do bezgranicznego zawierzenia Bogu, który jest „samym Miłosierdziem”.

19,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

"Powiedz zbolałej ludzkości, niech się przytuli do miłosierdzia Serca mojego, a Ja ją napełnię pokojem." Słowa te skierował do siostry Faustyny Jezus Chrystus, Zbawiciel.

Ludzkość w swej historii przebyła różne okresy zaznaczone hasłami postępu i cywilizacji, wolności i rozumu, ekspansji i propagandy. Żaden z nich nie sprawdził się do końca. Żaden z nich bowiem nie uwzględnił wystarczająco, a często bezwzględnie rugował, ducha Ewangelii - ducha Prawdy i Miłości. 

"Teraz jest czas miłosierdzia." Cóż więcej może ofiarować Ten, który ofiarował już wszystko? Miłosierdzie bez granic to dla nas, ludzi, nadzwyczajny przejaw Bożej miłości. O miłość tę nie trzeba się dopraszać, nie trzeba o nią walczyć. Ona jest, ona ogarnia wszystkich, cały świat. Trzeba tylko powiedzieć: ufam Tobie. Trzeba tylko zawierzyć - choć trochę.

Siostra Maria Faustyna Kowalska. To ona, skromna zakonnica, została wybrana do głoszenia Bożego miłosierdzia, podobnie jak dzieci z La Salette, Lourdes, Fatimy były orędownikami poleceń Matki Bożej. Jej Dzienniczek jest przejmującym zapisem wzlotów i ciemności duszy, jest świadectwem wiary trudnej i niezłomnej. Jest on przede wszystkim świadectwem ostatecznego zawierzania w nieskończoność miłosierdzia Chrystusa.

Fragment od wydawnictwa

Opis

Wydawnictwo
PROMIC
Oprawa
Miękka
Format
105X165
Ilość stron
656
ISBN
978-83-7502-464-7
Autor
Święta s M. Faustyna Kowalska

Specyficzne kody

10 Z tej samej kategorii