.

.

Jeśli wierzysz, możesz być uzdrowiony - Artur J. Katolo

Ze wstępu ks. bpa Jana Sobiło:

„Tej lektury (…) potrzebują wszyscy: zarówno cierpiący, dla których ta pozycja będzie pomocą w godnym i świętym przeżywaniu choroby, jak i pedagodzy, katecheci, kapelanowie szpitalni oraz my, wspólnota wierzących, bo każdy z nas ma udział w zbawianiu świata poprzez cierpienie fizyczne czy duchowe. Umacniająca jest świadomość, że inni przeszli tę drogę, nie zachwiali się i teraz mogą nam towarzyszyć”.

39,90 zł
Ilość
Produkt w magazynie

To publikacja mająca na celu, jak pisał sam autor: „ukazać prawdę, że chorobami i dolegliwościami dotknięci są ludzie, którzy towarzyszą nam w ziemskiej pielgrzymce. Jeśli ktoś jest wierzący, znajdzie tutaj przykłady z życia świętych i błogosławionych, jak również modlitwy za ich wstawiennictwem, które mogą pomóc (mam taka nadzieję) w rozwoju życia duchowego i które mogą pomóc w znoszeniu cierpień…”.

Pozycja składa się ze wstępu ks. bpa Jana Sobiło, słów od autorskich, a jej główną część stanowią przejrzyste i rzeczowe historie życia wybranych świętych i błogosławionych orędowników w najróżniejszych chorobach i dolegliwościach. Opisane przez autora cuda dokonane za ich przyczyną niosą pocieszenie i dają nadzieję, że święci i błogosławieni mogą przyczynić się także do naszego uzdrowienia. Opisy zawarte w Leksykonie ubogacają modlitwy za wstawiennictwem patronów oraz ich wizerunki. Całość prezentuje czytelny i jednolity schemat graficzny. Publikacja jest objęta patronatem medialnym kilkunastu instytucji, przede wszystkim o charakterze katolickim, w tym portali, stacji radiowych i telewizyjnej oraz czasopism.Ze wstępu ks. bpa Jana Sobiło:

„Tej lektury (…) potrzebują wszyscy: zarówno cierpiący, dla których ta pozycja będzie pomocą w godnym i świętym przeżywaniu choroby, jak i pedagodzy, katecheci, kapelanowie szpitalni oraz my, wspólnota wierzących, bo każdy z nas ma udział w zbawianiu świata poprzez cierpienie fizyczne czy duchowe. Umacniająca jest świadomość, że inni przeszli tę drogę, nie zachwiali się i teraz mogą nam towarzyszyć”.Modlitwa

Panie mój i Zbawicielu, Ty znasz moje wszystkie potrzeby, wiesz, że teraz cierpię z powodu wielu dolegliwości fizycznych, które utrudniają mi codzienną służbę innym. Wołam zatem do Ciebie z wiarą: „Panie, jeśli chcesz, możesz mnie uleczyć”. Jeśli jednak wolą Twoją jest moje niedołęstwo fizyczne, miłosierny Ojcze mój, to daj mi siłę do walki z moimi fizycznymi dolegliwościami, bym nigdy nie zwątpił w Ciebie i wierzył, że Ty zawsze mi towarzyszysz w niesieniu mojego krzyża. Pokornie Cię o to proszę, wyznając Święte Imię Twoje, Jezu mój najmilszy. Amen.Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo JUT
Oprawa
Twarda
Ilość stron
286
ISBN
978-83-66435-36-0
Autor
Artur J. Katolo
Tytuł oryginału
Jeśli wierzysz, możesz być uzdrowiony
Rok wydania
2021
Kod EAN
9788366435360

Specyficzne kody

Zobacz także

Blog nawigacja

Najnowsze posty

Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
27 wyświetlenia 2 Lubię

Święty Michał, Archanioł, jest według nauki Kościoła i tradycyi jednym niebieskich z siedmiu duchów, stojących u...

Czytaj więcej
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera | Maria z Agredy - Mistyczne miasto Boże
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera | Maria z Agredy - Mistyczne miasto Boże
113 wyświetlenia 2 Lubię

Mistyczne Miasto Boże - Maria z Agredy | Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera (...) Aniołowie święci posłusznie...

Czytaj więcej
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
153 wyświetlenia 2 Lubię

Strzec się trzeba także modernizmu, czyli tego systemu filozoficzno-teologicznego, który w najnowszych czasach...

Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

12 Polecane z tej kategorii