Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

.

Wyprzedaż

Zestaw: Żywoty Świętych Pańskich + Ofiara Mszy Świętej

Zestaw: Żywoty Świętych Pańskich + Ofiara Mszy Świętej


448,20 zł
498,00 zł
Zniżka 10%
Ilość
Produkt w magazynie


Żywoty Świętych Pańskich to wskrzeszona legenda - ponad wiekowa księga spod pióra Ojca Prokopa Kapucyna, będąca kolekcją opowieści i anegdot o najróżniejszych chrześcijańskich figurach. Od powszednich, po takie, z którymi zaznajomicie się po raz pierwszy pośród niniejszych kart. Wszystkie owe przypowieści zostały zaś skompilowane w taki sposób, iż każdego dnia roku przeczytacie o innym wzorze najprawdziwszej wiary.

Nasza edycja Żywotów to reprint wersji dwutomowej księgi z 1882-go roku, złączona w jedną, potężną całość i oprawiona w doniosłym stylu, adekwatnie do zawartości.


Ofiara Mszy Świętej Tajemnicach i Cudach opowiada o historii i oporach, które ryt trydencki napotykał przez dzieje – oraz dlaczego właśnie ta forma oddawania czci Panu Bogu jest najczystszą i najbardziej wartościową, jaka jest nam dostępna.

Nasz reprint tej legendy to wierne oryginałowi wydanie w twardej, złoconej oprawie. Nieważne, czy będziecie to Wy, wasz wierny kapłan, czy po prostu ukochana osoba z rodziny. Ofiara Mszy Świętej będzie fascynującą lekturą i doskonałym prezentem dla każdego prawdziwego katolika, hołdownika i apologety.
Opis

Wydawnictwo
3DOM

Specyficzne kody

Zobacz także

Wyprzedaż
208,05 zł 219,00 zł 5% Off

12 Polecane z tej kategorii