.

.

Notatnik Rycerski - Andrzej Zając, OFMConv

Przepiękny notatnik dla każdego współczesnego rycerza z sentencjami o. Andrzeja Zająca, będącymi inspiracją do odnajdowania radości życia, godności rycerskiej służby dla Chrystusa i odnoszenia prawdziwych zwycięstw. Idealny dla każdego prawdziwego rycerza. Należy pamiętać, że duch rycerski nie jest wyłącznie domeną mężczyzn!

14,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Rycerstwo ma swoją historię. Ale ma też swoją duszę! To, co ją ożywia, to przede wszystkim szlachetność. Tak było kiedyś i tak jest teraz. Rycerzem może być każdy, kto na co dzień zabiega o szlachetne życie. Kto przede wszystkim pamięta, czyim jest rycerzem i dla jakiej sprawy walczy. Codzienność to pole zmagań, na którym każdy może odnosić prawdziwe zwycięstwa.


Na okładce Notatnika nieprzypadkowo widnieje wizerunek bł. Rajmunda Lulla na koniu. Ten kataloński tercjarz franciszkański, pochodzący z rycerskiej rodziny, choć nigdy nie przywdział zbroi, był rycerzem w zachowaniu. Wśród swoich licznych dzieł napisał również Księgę rycerską, ukazując to, co charakteryzuje prawdziwego chrześcijańskiego rycerza. Był przekonany, że słowo,
perswazja, odwaga, hart ducha mają większą siłę oddziaływania niż tradycyjne wyposażenie zbrojne średniowiecznego wojownika.

Rycerze Pana: św. Paweł, Joanna d’Arc, Antonietta Meo - włoska mistyczka zwana Nennoliną, św. Franciszek z Asyżu, św. Klara, św. Maksymilian Kolbe i inni...5 Przedmioty

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Bratni Zew
Oprawa
Twarda
Format
110 x 180 mm
Ilość stron
156
Autor
Andrzej Zając, OFMConv

Specyficzne kody

13 Z tej samej kategorii