.

.

Różaniec męski Arma Spiritualis

Unikatowy, ręcznie wykonany Różaniec Męski ARMA SPIRITUALIS, z "etui" wykonanym wg. wzoru skrzyni wojskowej, wzór GAK-81.

Ideą tego różańca, był okazały łącznik w formie medalionu, wykonanego z mosiądzu i pokrytego srebrem który czyni go oryginalnym w formie i sprawia, że jest jedynym w swoim rodzaju. Łącznik wykonany został przez polską firmę, według autorskiego projektu właściciela matryc, wybijany tak samo jak monety w mennicy. 

Na jednej stronie łącznika różańca znajduje się postać Świętego Michała Archanioła, a na drugiej Świętego Józefa.

Krucyfiks różańca wykonany został z odlewniczej stopy cynku, koraliki z niemagnetycznej stali, natomiast linka z kevlaru, co czyni ten Różaniec praktycznie niemożliwym do zerwania.

390,00 zł
Kolor
  • Szary
  • Żółty
Ilość
W magazynie

100% bezpieczne płatności

Różaniec męski Arma Spiritualis


Unikatowy, ręcznie wykonany Różaniec Męski ARMA SPIRITUALIS, z "etui" wykonanym wg. wzoru skrzyni wojskowej, wzór GAK-81.

Ideą tego różańca, był okazały łącznik w formie medalionu, wykonanego z mosiądzu i pokrytego srebrem który czyni go oryginalnym w formie i sprawia, że jest jedynym w swoim rodzaju. Łącznik wykonany został przez polską firmę, według autorskiego projektu właściciela matryc, wybijany tak samo jak monety w mennicy. 


Na jednej stronie łącznika różańca znajduje się wizerunek Świętego Michała Archanioła z wezwaniem: „Sancte Michael Archangele – defende nos in proelio (Święty Michale Archaniele – broń nas w walce), natomiast na drugiej, Świętego Józefa z zawołaniem: „Sancte Joseph Castissimi Terror Daemonum – Ora Pro Nobis (Święty Józefie najczystszy, postrachu duchów piekielnych – Módl się za nami)


Krucyfiks różańca wykonany został z odlewniczego stopu cynku.


Koraliki z niemagnetycznej stali nierdzewnej, oraz kevlarowa linka, której praktycznie nie da się zerwać i jest mało podatna na rozciąganie, sprawiają, że Różaniec ten idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju pielgrzymki oraz bez wątpienia sprawdzi się w warunkach „polowych”.

Idealnie nadaje się na prezent dla wszystkich tych mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia, a Różaniec Święty traktują jako broń duchową, koniecznie niezbędną w dzisiejszych czasach.


RÓŻANIEC WYKONANY JEST W DWÓCH KOLORACH:

SREBRNY ORAZ ZŁOTY


KOLOR ZŁOTYKOLOR SREBRNYOpis

Autor
Rękodzieło
Rok wydania
2022
Materiał
Medalik mosiężny, posrebrzany; koraliki - niemagnetyczna stal; linka - kevlar
Wymiar
Długość - 500 mm, waga - 200 g.

Specyficzne kody

12 Polecane z tej kategorii