.

.

Ukryte zagrożenia tęczy - Constance Cumbey

TĘCZA - choć na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko kolorowym łukiem światła, które załamuje się w kroplach deszczu, to jednak zarówno dla chrześcijan jak i dla członków ruchu New Age (ruchu Nowej ery) ma bardzo głębokie znaczenie. 
Według Bibliitęcza jest symbolem wiecznego przymierza, jakie Bóg zawarł z ludźmi, które głosiło, że ziemia już nigdy nie zostanie zniszczona przez potop.
Dla ruchu New Age tęcza symbolizuje budowę tęczowego pomostu (antahkarana) pomiędzy człowiekiem a Lucyferem, który to jak twierdzą, jest zbiorową duszą.
Członkowie ruchu Nowej Ery na swoich samochodach czy księgarniach umieszczają małe tęczowe znaczki jako sygnał dla pozostałych członków ruchu. Oczywiście niektórzy ludzie używają symbolu tęczy jako dekoracji i są nieświadomi wszrastającej publicznie akceptacji dla jej okultystycznego znaczenia i jej ukrytych zagrożeń

45,00 zł
50,00 zł
Zniżka 10%
Ilość
Produkt w magazynie

100% bezpieczne płatności

Ukryte zagrożenia tęczy. Ruch New Age i nadchodząca era barbarzyństwa - Constance Cumbey

TĘCZA - choć na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko kolorowym łukiem światła, które załamuje się w kroplach deszczu, to jednak zarówno dla chrześcijan jak i dla członków ruchu New Age (ruchu Nowej ery) ma bardzo głębokie znaczenie. 
Według Biblii, tęcza jest symbolem wiecznego przymierza, jakie Bóg zawarł z ludźmi, które głosiło, że ziemia już nigdy nie zostanie zniszczona przez potop.
Dla ruchu New Age tęcza symbolizuje budowę tęczowego pomostu (antahkarana) pomiędzy człowiekiem a Lucyferem, który to jak twierdzą, jest zbiorową duszą.
Członkowie ruchu Nowej Ery na swoich samochodach czy księgarniach umieszczają małe tęczowe znaczki jako sygnał dla pozostałych członków ruchu. Oczywiście niektórzy ludzie używają symbolu tęczy jako dekoracji i są nieświadomi wszrastającej publicznie akceptacji dla jej okultystycznego znaczenia i jej ukrytych zagrożeńConstance Cumbey jako pierwsza na świecie opisała w 1983 roku ruch Nowej Ery, wskazując na jego cele stworzenia globalnego rządu, globalnego zarządzania, wprowadzenia nowej rasy nadludzi, przeprowadzenia masowej depopulacji, zniesienia gotówki oraz powołania nowej globalnej religii i mesjasza.

W tamtym czasie programy Nowej Ery przeniknęły do wojska, jednostek siłowych, korporacji, edukacji, rozrywki, struktur rządowych czy monoteistycznych religii, modyfikując je od wewnątrz i przygotowując ludzi na nadchodzące drastyczne zmiany będące częścią globalnej rewolucji budującej Nowy Porządek Świata. Program ten był wspierany przez wpływowych miliarderów, wielkie firmy i organizacje takie jak ONZ czy Klub Rzymski, budujące zręby systemu globalnej kontroli.

Równolegle przywódcy Nowej Ery promowali wschodni mistycyzm, prądy kontrkulturowe, psychodeliczne narkotyki, modernistyczny synkretyzm atakując monoteistyczne religie, dążąc do wprowadzenia około 2025 roku zrębów nowej globalnej religii, by ostatecznie przeprowadzić globalne lucyferyczne inicjacje i zrealizować całą serię apokaliptycznych celów.

Obecnie, niemalże wszystkie fundamentalne założenia ruchu zostały zmaterializowane, a wszechobecne tęcze i jednorożce będące głównymi symbolami ruchu oznajmiają nadejście ostatecznego rozwiązania.


Opis

Wydawnictwo
GARDA
Format
14.0 x 21.0 cm
Ilość stron
258
ISBN
978-83-950843-6-2
Autor
Constance Cumbey
Kod EAN
9788395084362

Specyficzne kody

9 Polecane z tej kategorii