.

.

Program światowej polityki żydowskiej - Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław Trzeciak
Program światowej polityki żydowskiej - Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław Trzeciak
Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja autorstwa księdza dra Stanisława Trzeciaka

Program światowej polityki żydowskiej - Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław Trzeciak

Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja autorstwa księdza dra Stanisława Trzeciaka ukazuje przemyślenia duchownego, który bez jakichkolwiek uprzedzeń czy to religijnych, czy też narodowościowych, poddaje analizie kolejne punkty „Protokołów mędrców Syjonu”, zestawiając je z rzeczywistymi poczynaniami Żydów.

Oczywiście nie jest potwierdzone czy badana przez księdza publikacja jest autentyczna, czy została ona celowo stworzona przez kogoś, w celu zniesławienia społeczności żydowskiej. Mimo to poczynania Żydów zdają się w niezwykły sposób pokrywać z tym, co w owych „Protokołach…” zostało spisane. Analiza ukazuje Żydów jako społeczeństwo uznające się za „nad-naród”, który za zadanie przyjął sobie przejęcie władzy nad światem.

41,50 zł
Ilość
Produkt w magazynie

Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław TrzeciakRealizacja założeń „Protokołów mędrców Syjonu


W książce - Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja - Ks. dr Stanisław Trzeciak - można przeczytać m.in. o zdobywaniu przez Żydów kluczowych stanowisk w państwie – dzięki temu są oni w stanie kontrolować gospodarką oraz mediami danego kraju. Autor zarzuca im również przejmowanie majątków innych ludzi poprzez wcześniejsze doprowadzanie ich do zadłużeń. Ksiądz Stanisław Trzeciak zwraca uwagę także na fakt, wzajemnego wspierania się Żydów, którzy pielęgnują swój patriotyzm i dumę przynależności do swojego środowiska, jednocześnie piętnując taką dumę u innych narodów.

Żydzi starają się zdusić wśród innych społeczeństw poczucie godności oraz miłość do Ojczyzny, przedstawiając tego typu działania jako brak poszanowania dla innych kultur.Fakty, o których nie uczą w szkole


Moim skromnym zdaniem tę książkę, jak i inne autorstwa Księdza powinno się wręczać w pakiecie wraz z Anonimowym mocarstwem i Protokołami mędrców Syjonu pierwszakom w szkołach podstawowych. Takie książki – jeśli przeczytane są odpowiednio wcześnie – pozwalają (…) szybciej  pozbyć się złudzeń, zerwać lepkie błony obłudy i kłamstwa, którą szczelnie oblepia nas system polińskich, europejskich czy światowych obozów zagłady, zwanych systemem edukacji.”
- Pan Nikt (Tomasz Gryguć)


Ks. prof. dr Stanisław Trzeciak - działacz społeczny, doktor teologii, profesor. Powszechnie uchodził za najlepszego wśród polskich duchownych katolickich znawcę Talmudu. Jego dorobek naukowy został w szerokim zakresie wykorzystany przez prof. Feliksa Konecznego w pracy nad “Cywilizacją żydowską”.

Ks. Stanisław Trzeciak urodził się 25 października 1873 r. w Rudnie Wielkiej koło Rzeszowa. Ukończył gimnazjum w Rzeszowie, studia teologiczne na uniwersytecie we Fryburgu Szwajcarskim, w Wiedniu, w Rzymie, w Krakowie (doktorat) i w Jerozolimie. W latach 1903–1905 prowadził w Egipcie i Palestynie prace badawcze nad tamtejszą przyrodą i chorobami, zwłaszcza trądem. W latach 1906–1907 sekretarz konsystorza biskupiego w Przemyślu. Od 1907 do 1918 r. profesor Akademii Duchownej w Petersburgu.

W czasie I–ej wojny światowej współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Pomocy Ofiarom Wojny. W czerwcu 1918 r. powrócił do kraju. Brał udział w obronie Lwowa. W 1921 r. zainicjował akcję mającą na celu pomoc dzieciom powracającym z Rosji. W latach 1923–1928 proboszcz w parafii w Dębowcu (diecezja przemyska). Od 1928 r. rektor kościoła św. Jacka w Warszawie, następnie proboszcz parafii św. Antoniego.
Zginął od niemieckiej kuli w czasie powstania warszawskiego 9 sierpnia 1944 r.


Był współredaktorem „Przeglądu Kościelnego” oraz współpracownikiem „Monumenta Judaica”. Jego publikacje opisywały badania nad problemami wierzeniowymi, kwestiami żydowskimi i kulturą narodów Bliskiego Wschodu, a rezultatem tej działalności były państwowe odznaczenia polskie, rumuńskie, węgierskie, jugosłowiańskie i niemieckie

Do najbardziej znanych publikacji Autora należą m.in.:


Opis

Wydawnictwo
3DOM
Oprawa
Miękka
Format
147x210
Ilość stron
194
ISBN
9788366227279
Autor
Trzeciak Stanisław Ks. dr
Tytuł oryginału
Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja
Rok wydania
2020

Specyficzne kody

Blog nawigacja

Najnowsze posty

Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
13 wyświetlenia 1 Lubię

Święty Michał, Archanioł, jest według nauki Kościoła i tradycyi jednym niebieskich z siedmiu duchów, stojących u...

Czytaj więcej
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera | Maria z Agredy - Mistyczne miasto Boże
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera | Maria z Agredy - Mistyczne miasto Boże
91 wyświetlenia 1 Lubię

Mistyczne Miasto Boże - Maria z Agredy | Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera (...) Aniołowie święci posłusznie...

Czytaj więcej
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
137 wyświetlenia 1 Lubię

Strzec się trzeba także modernizmu, czyli tego systemu filozoficzno-teologicznego, który w najnowszych czasach...

Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

12 Polecane z tej kategorii