.

.

Wyprzedaż

Pismo Święte w Obrazach - Ks. Józef Kłos (Reprint)

Pismo Święte w obrazach to reprint edycji wydanej w 1925 roku. Oprawiona w skórę ekologiczną księga Starego i Nowego Testamentu to ekskluzywna pozycja, której głównym atutem są ryciny „podług oryginałów najlepszych mistrzów”.

Przekład Pisma Świętego według księdza Józefa Kłosa gotowy był już w 1913 roku, a pierwsze wydanie miało zostać opublikowane jeszcze przed I wojną światową. Ostatecznie jednak powstała dla pokrzepienia serc Polaków Biblia trafiła do rąk czytelników w dwudziestoleciu międzywojennym.

Proponowana pozycja bazuje na wydaniu z 1925 roku, które znajduje się w Domu Urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbe w Zduńskiej Woli. Z niego uczył się ojciec Maksymilian.

200,00 zł
220,00 zł
Zniżka 20,00 zł
Ilość
Produkt chwilowo niedostępny. W celu realizacji zamówenia, prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

Pismo Święte w obrazach dzieje Starego i Nowego Testamentu (Reprint).

"Dzieje starego i nowego testamentu na język polski przełożył x. Józef Kłos, "Ojca Św. Tajny Podkomorzy, Redaktor Przewodnika Katolickiego w Poznaniu,

Z 236 wielkiemi ilustracjami podług oryginałów najlepszych mistrzów.
Z aprobatą Wysokiej Władzy Duchowej.
Księgarnia i Instytut Sztuk Pięknych Spółka Akcyjna, Poznań"

Imprimatur Poznań, dnia 31 grudnia 1925.

Polecenie Kurii Diecezjalnej Włocławskiej. Kuria Biskupia Włocławska zaleca Pismo Św. w obrazach

jako dzieło nadzwyczaj pożyteczne dla utrwalenia wiary w sercach katolików.

Pismo Święte w obrazach to reprint edycji wydanej w 1925 roku. Oprawiona w skórę ekologiczną księga Starego i Nowego Testamentu to ekskluzywna pozycja, której głównym atutem są ryciny „podług oryginałów najlepszych mistrzów”. Przekład Pisma Świętego według księdza Józefa Kłosa gotowy był już w 1913 roku, a pierwsze wydanie miało zostać opublikowane jeszcze przed I wojną światową. Ostatecznie jednak powstała dla pokrzepienia serc Polaków Biblia trafiła do rąk czytelników w dwudziestoleciu międzywojennym.

Proponowana pozycja bazuje na wydaniu z 1925 roku, które znajduje się w Domu Urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbe w Zduńskiej Woli. Z niego uczył się ojciec Maksymilian.

Pismo Święte w obrazach stanowi wspaniały prezent dla bliskich, kapłanów, a także dla bibliofilów. Jego ogromnym atutem jest kronika rodzinna zawarta na pierwszych stronach wydania.


Opis

Wydawnictwo
Księgarnia Instytut Sztuk Pięknych Spółka Akcyjna
Oprawa
twarda eko skóra
Format
305x225
Ilość stron
256
Autor
Ks. Józef Kłos
Tytuł oryginału
Pismo Święte w obrazach dzieje Starego i Nowego Testamentu
Rok wydania
1925

Specyficzne kody

12 Polecane z tej kategorii