Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich
   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich

   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich

   Opinia (0)
   39,90 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14
   Produkt chwilowo niedostępny. W celu realizacji zamówenia, prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepem.

   Wśród opisów objawień Anny Kathariny Emmerich, znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny. W objawieniach wielkiej mistyczki spotykamy nie tylko Maryję, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a przede wszystkim licznych krewnych zarówno z Jej strony, jak i świętego Józefa. Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.


   Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające. Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami. Z objawień Anny Kathariny Emmerich dowiadujemy wiele szczegółów z życia Najświętszej Maryi Panny.

   Ilość :
   Otrzymasz 39.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
   Blisko

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Write your review

   Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

   • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
   • Zasady dostawyZasady dostawy
   • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.


   Anna Katharina Emmerich, żyjąca na przełomie XVIII i XIX wieku, była niemiecką zakonnicą, mistyczką, stygmatyczką i wizjonerką. Od dziecka była bardzo pobożna, a jako nastolatka podjęła decyzję o wstąpieniu do klasztoru augustianek. Gdy klasztor został zamknięty w 1811 roku, ciężko zachorowała - wtedy pojawiły się u niej stygmaty i doznała pierwszego z objawień Maryi. Od 1813 roku doświadczała regularnie wizji, w których przemawiała do niej Matka Boska. W latach 1819-1824 jej wizje spisywał Clemens Brentano - zapisał on ponad czterdzieści tomów scenami i opowieściami uzupełniającymi te z Nowego Testamentu, dyktowanymi przez Annę Katharinę.


   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich to zebrane opisy objawień Anny Kathariny Emmerich, w których znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny. Jednak te objawienia nie dotyczą tylko Maryi, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a przede wszystkim licznych krewnych zarówno z Jej strony, jak i ze strony świętego Józefa. Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy i relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.


   Z wizji Emmerich wiemy, że Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające. Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami. Z objawień Anny Kathariny Emmerich dowiadujemy się też wielu szczegółów z życia Najświętszej Maryi Panny, uczymy się również postrzegać Jezusa przede wszystkim jako Syna Maryi, Syna stolarza, Syna Człowieczego. To właśnie to dzieło, z którego tak wiele dowiadujemy się o członkach rodziny Zbawiciela, jasno dowodzi, że Jezus był prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem.


   Anna Katharina Emmerich jest w swoich opisach bardzo precyzyjna, a dane przez nią podawane da się w większości zweryfikować. W tomie Życie Maryi zawarty jest doniosły fragment, który doprowadził do niezwykłego odkrycia - na podstawie objawień francuscy łazarzyści odnaleźli w roku 1891 r. dom Maryi w górzystej części Efezu. Fakt jego znalezienia na podstawie wizji niemieckiej zakonnicy upamiętniono na dużych tablicach przed domem Maryi.


   Wydawnictwo M

   Opis

   Wydawnictwo
   M
   Oprawa
   Miękka
   Format
   140x202
   Ilość stron
   320
   ISBN
   9788380434769
   Autor
   Anna Katarzyna Emmerich
   Tytuł oryginału
   Objawienia Anny Kathariny Emmerich. Życie Maryi, wedłuf objawień augustianki z Dulmen, spisane przez Clemensa Brentano
   Rok wydania
   2006

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

   LINK

   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich | ksiegarnia FAMILIS

   Życie Maryi. Objawienia Anny Kathariny Emmerich

   39,90 zł
   Z Podatkiem
   Polityka zwrotów: 14