.

.

Orędzie Jezusa do Swego Kapłana - Ks. Joseph Schrijvers

Niesamowicie osobiste orędzie skierowane od Jezusa Chrystusa ku Jego doczesnym reprezentantom – kapłanom spod natchnionego pióra ks. Josepha Schrijversa.

Reprint owego dzieła z 1935 r. prezentowany przez naszą księgarnię  oferuje Wam nie tylko odświeżoną oprawę, ale także unowocześniony przekład, który pozwoli na jeszcze łatwiejsze zrozumienie rad kierowanych przez Jezusa do swoich „następców”. Zaczynając od tego, co kapłan winien jest w obowiązku dla gromady wiernych – do tego, jak należy mu traktować własny, wewnętrzny świat duchowy. W Orędziu Jezus radzi swym namiestnikom na ziemi, jak żyć, by nie zgubić drogi.

35,19 zł
39,99 zł
Zniżka 12%
Ilość
Dostępny

Ks. Joseph Schrijvers CSsR - Orędzie Jezusa do swego kapłana (myśli rekolekcyjne) - na podstawie wydania z 1935 roku, uwspółcześniony język.


„Synu mój, pójdź do mnie. Zapraszam cię, abyś jak drugi Mojżesz wstąpił na górę świętą. Chcę porozmawiać z tobą sam na sam. Czyż nie jesteś wodzem mego ludu?”

 

Niesamowicie osobiste orędzie skierowane od Jezusa Chrystusa ku Jego doczesnym reprezentantom – kapłanom spod natchnionego pióra ks. Josepha Schrijversa.

Reprint owego dzieła z 1935 r prezentowany przez naszą księgarnię. oferuje Wam nie tylko odświeżoną oprawę, ale także unowocześniony przekład, który pozwoli na jeszcze łatwiejsze zrozumienie rad kierowanych przez Jezusa do swoich „następców”. Zaczynając od tego, co kapłan winien jest w obowiązku dla gromady wiernych – do tego, jak należy mu traktować własny, wewnętrzny świat duchowy. W Orędziu Jezus radzi swym namiestnikom na ziemi, jak żyć, by nie zgubić drogi.

Oferowana przez nas książka została wydana w twardej oprawie, przez co stanowi doskonały pomysł na prezent dla kapłana.

Spis treści:

1.    KAPŁAN DRUGIM CHRYSTUSEM   

2.    JEZUS PRZEKAZUJE KAPŁANOWI SWE CNOTY   

3.    JEZUS DODAJE BODŹCA NIEDBAŁEMU KAPŁANOWI   

4.    JEZUS W POSZUKIWANIU KAPŁANA ZBŁĄKANEGO   

5.    JEZUS W SAMOTNI ZE SWYM KAPŁANEM   

6.    JEZUS WDRAŻA SWEGO KAPŁANA

7.    W OBOWIĄZKI POŚREDNIKA   

8.    KAPŁAN POŚREDNIKIEM WRAZ Z JEZUSEM   

9.    KAPŁAN POŚREDNIKIEM Z JEZUSEM   

10. JEZUS W ZAŻYŁOŚCI ZE SWYM KAPŁANEM   

11. ZAKOŃCZENIE   

3DOM

Opis

Wydawnictwo
3DOM
Oprawa
Twarda
Format
148x210 mm
Ilość stron
112
ISBN
9788366227347
Autor
Ks. Joseph Schrijvers
Tytuł oryginału
Orędzie Jezusa do Swego Kapłana (myśli rekolekcyjne).
Rok wydania
2020

Specyficzne kody

Zobacz nasze AukcjeBest Sellers

12 Polecane z tej kategorii