Kartka na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem KO
View all images
Kartka na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem KO
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

 

Karnet na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem

Opinia (0)
28,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Karnet na I Komunię Święta firmy Kartki z Kotkiem DG IKO 3. Karnet wykonany na drewnie, zdobiony grawerem, tłoczeniami i złoceniem. Pakowany w folię wraz z kopertą.

Ilość :
Otrzymasz 28 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Karnet na I Komunię Święta firmy Kartki z Kotkiem. Karnet wykonany na drewnie, zdobiony grawerem, tłoczeniami i złoceniem. Pakowany w folię wraz z kopertą.

Pamiątka komunijna, która będzie robić wrażenie zarówno teraz, jak i za kilka lat? To właśnie ona! Zdobiona grawerem, tłoczeniami i złoceniem, a co najważniejsze - wykonana na drewnie, będzie stanowić wspaniałą pamiątkę teraz, jak i w przyszłości, gdy obdarowanej osobie przyjdzie ochota, by powspominać ważne wydarzenia z życia. Nieważne, czy kartka na komunię okaże się osobnym upominkiem, czy częścią większego prezentu, w każdej wersji będzie robić ogromne wrażenie.

Od wewnętrznej strony kartki znajdują się wyzłocone życzenia, których uniwersalność oraz ponadczasowość sprawia, że będą tak samo aktualne dziś, jak i za 20 lat. Pod życzeniami warto umieścić własną dedykację oraz dodać kilka słów od siebie. Nie zawsze wiemy, co chcemy napisać, ale gotowe życzenia na komunię pomogą nam zebrać myśli i podsumować je, zostawiając miłe wspomnienie na dłużej w sercu osoby obchodzącej dzień I Komunii Świętej.

Kartki z Kotkiem
2307/KO KzK DG-3

Opis

Kod EAN
Kod producenta: 00002307

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Karnet na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem

Zobacz także

Kartka na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem KO

Karnet na I Komunię Świętą Kartki z Kotkiem

28,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni