Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej| Leon XIII
View all images
Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej| Leon XIII
Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej| Leon XIII
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
close

Szybki kontakt

Tytuł wiadomośći (Opcjonalnie)

Wpisz swoje imię (Wymagane*)

Wpisz swoje nazwisko (Opcjonalnie)

Numer kontaktowy (Opcjonalnie)

Wpisz swój adres e-mail (Wymagane*)

Treść wiadomości (Wymagane*)

Tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa!

 

Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej

Opinia (0)
10,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
Produkt w magazynie

Należy zaufać Maryi, należy błagać Maryję! Ona bowiem potrafi potęgą swoją doprowadzić do skutku to nowe i upragnione wywyższenie religii, aby wśród chrześcijańskich narodów w wyznaniu jednej prawdziwej wiary zgodnie zjednoczyły się umysły i jeden związek doskonałej miłości połączył wole. I czegóż nie zechciałaby uczynić, żeby ludy, o których jak najściślejsze zjednoczenie Jej Syn jedyny najusilniej błagał Ojca i które przez jeden i ten sam chrzest powołał do tego samego dziedzictwa zbawienia.

Ilość :
Otrzymasz 10 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
Blisko
Write your review

Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

Należy zaufać Maryi, należy błagać Maryję! Ona bowiem potrafi potęgą swoją doprowadzić do skutku to nowe i upragnione wywyższenie religii, aby wśród chrześcijańskich narodów w wyznaniu jednej prawdziwej wiary zgodnie zjednoczyły się umysły i jeden związek doskonałej miłości połączył wole. I czegóż nie zechciałaby uczynić, żeby ludy, o których jak najściślejsze zjednoczenie Jej Syn jedyny najusilniej błagał Ojca i które przez jeden i ten sam chrzest powołał do tego samego dziedzictwa zbawienia okupionego niezmierną ceną, wszystkie jednomyślnie kierowały się Jego przedziwnym światłem?

I jakiej nie zechce dołożyć dobroci i opatrzności, żeby zarówno ulżyć długotrwałym trudom Kościoła, Oblubienicy Chrystusowej, w tej sprawie, jak też by dobrodziejstwo jedności urzeczywistnić w rodzinie chrześcijańskiej jako znamienity owoc swego macierzyństwa?

Nadzieja, że to się stanie w niezbyt dalekiej przyszłości, zdaje się potwierdzić mniemanie i ufność wzrastająca w duszach pobożnych, że Maryja stanie się owym przebłogosławionym węzłem. którego silna i łagodna moc uczyni ze wszystkich ludzi kochających Chrystusa, ilukolwiek ich jest na całym świecie, jeden lud bratni, posłuszny jako wspólnemu ojcu Jego ziemskiemu zastępcy, papieżowi rzymskiemu.  -------------- fragment encykliki

Wydawnictwo Te Deum

Opis

Wydawnictwo
TeDeum - Wydawnictwo Tradycji Katolickiej
Oprawa
Miękka
Format
A5
Ilość stron
16
ISBN
978-83-89345-51-6
Autor
Leon XIII
Rok wydania
2013

Brak recenzji użytkowników.

Napisz swoją opinię
Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej| Leon XIII

Encyklika Adiutricem Populi o kulcie Matki Bożej

10,00 zł
Z Podatkiem
Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni