.

.

Tablice Kanoniczne / Tablice Ołtarzowe (duże)

Wszędzie tam, gdzie Msza Święta jest odprawiana według tradycyjnej formy, obok mszału na ołtarzu znajdują się trzy tak zwane tablice kanoniczne. Pełnią podwójną funkcję: jako pomoc i przypomnienie celebransowi oraz jako ozdoba ołtarza. Dlatego z jednej strony powinny być czytelne, ale z drugiej atrakcyjnie zaprojektowane i piękne. W ten sposób służą kapłanowi w świętych czynnościach, a jednocześnie pobudzają pobożność jego i ludu. - proponowane przez nas Ilustrowane tablice kanoniczne spełniają te dwa wymagania!

Środkowa plansza ma format A3 (42 x 29,7 cm), dwie zewnętrzne mają 29,7 cm wysokości i 16,5 cm szerokości. Osadzone na stabilnym kartonie, laminowane są matową folią odporną na zarysowania.

135,00 zł
Ilość
Wysyłka 7-14 dni. W razie pytań, prosimy o kontakt ze sklepem.

Tablice Kanoniczne / Tablice Ołtarzowe (duże)

Wszędzie tam, gdzie Msza Święta jest odprawiana według tradycyjnej formy, obok mszału na ołtarzu znajdują się trzy tak zwane tablice kanoniczne. Pełnią podwójną funkcję: jako pomoc i przypomnienie celebransowi oraz jako ozdoba ołtarza. Dlatego z jednej strony powinny być czytelne, ale z drugiej atrakcyjnie zaprojektowane i piękne. W ten sposób służą kapłanowi w świętych czynnościach, a jednocześnie pobudzają pobożność jego i ludu. - proponowane przez nas Ilustrowane tablice kanoniczne spełniają te dwa wymagania!

Środkowa plansza ma format A3 (42 x 29,7 cm), dwie zewnętrzne mają 29,7 cm wysokości i 16,5 cm szerokości. Osadzone na stabilnym kartonie, laminowane są matową folią odporną na zarysowania.

Wszystkie teksty są wyraźne i czytelne, oraz opatrzone akcentami i wskazaniami do wykonywania ukłonów i skrzyżowań, co znacznie ułatwia poprawną wymowę łacińską i czyni ją bardzo wygodną nawet dla początkujących w sztuce odprawiania Rytu Nadzwyczajnego. Środkowy panel zawiera w lewej kolumnie z modlitwy Aufer a nobis, Orámus te, Glória, Munda cor z Jube Domine i wreszcie Credo. Jego prawa kolumna zawiera modlitwy ofiarne i modlitwy komunii kapłana. Centralną częścią części środkowej jest Konsekracja Święta pisana nieco większymi literami. Poniżej znajduje się Pláceat tibi, które kapłan pochyla nad ołtarzem i wykonuje przed ostatecznym błogosławieństwem.Opis

Oprawa
Twarda
Format
DIN A3 ((42 x 29,7 cm)
Ilość stron
3
Rok wydania
2023
Producent
Fraternitas Sacerdotalis Sancti Petri FSSP

Specyficzne kody

Blog nawigacja

Najnowsze posty

Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
Uroczystość świętego Michała, Archanioła | 29-go września
6 wyświetlenia 1 Lubię

Święty Michał, Archanioł, jest według nauki Kościoła i tradycyi jednym niebieskich z siedmiu duchów, stojących u...

Czytaj więcej
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera - Maria z Agredy | Mistyczne miasto Boże
Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera - Maria z Agredy | Mistyczne miasto Boże
31 wyświetlenia 1 Lubię

Mistyczne Miasto Boże - Maria z Agredy | Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera (...) Aniołowie święci posłusznie...

Czytaj więcej
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
Do wszystkich – jak zachować wiarę katolicką cz. 2 - Bp Józef Sebastian Pelczar
126 wyświetlenia 1 Lubię

Strzec się trzeba także modernizmu, czyli tego systemu filozoficzno-teologicznego, który w najnowszych czasach...

Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

12 Polecane z tej kategorii