.

.

Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu - ks dr Stanisław Trzeciak

Reprint wydania 1935 r.

Autor, Ks. dr Stanisław Trzeciak obala mit jakoby w uboju rytualnym chodziło o stosowanie się do zaleceń Pisma Świętego, czy też "nie spożywania krwi". Przedstawione są liczne na to dowody, że ów ubój a raczej mord rytualny wiąże się jedynie z ciasnym i sekciarskim stosowaniem talmudystycznych reguł, które w sposób okrutny i bestialski doprowadzają do znęcania się nad zwykłymi zwierzętami.

Dobrze jest się zapoznać z przedwojennym - bardzo jasnym wykładem znawcy problematyki żydowskiej - dotyczącym zdawałoby się niezrozumiałej kwestii uboju, a raczej mordu rytualnego. Gdy nie wiadomo o co chodzi, najczęściej chodzi o pieniądze. Mord rytualny to są wielkie pieniądze.

18,00 zł
Ilość
Produkt w magazynie

100% bezpieczne płatności


Autor obala mit jakoby w uboju rytualnym chodziło o stosowanie się do zaleceń Pisma Świętego, czy też "nie spożywania krwi". Przedstawione są liczne na to dowody, że ów ubój a raczej mord rytualny wiąże się jedynie z ciasnym i sekciarskim stosowaniem talmudystycznych reguł, które w sposób okrutny i bestialski doprowadzają do znęcania się nad zwykłymi zwierzętami. Dobrze jest się zapoznać z przedwojennym - bardzo jasnym wykładem znawcy problematyki żydowskiej - dotyczącym zdawałoby się niezrozumiałej kwestii uboju, a raczej mordu rytualnego. Gdy nie wiadomo o co chodzi, najczęściej chodzi o pieniądze. Mord rytualny to są wielkie pieniądze.

Opis

Wydawnictwo
ANTYK Marcin Dybowski
Oprawa
Miękka
Format
A5
Ilość stron
72
Autor
ks dr Trzeciak Stanisław
Tytuł oryginału
Ubój rytualny w świetle Biblii i Talmudu
Rok wydania
2013

Specyficzne kody

12 Polecane z tej kategorii