• Nowy
  Szkoła ciemności - Bella Dodd
  Szkoła ciemności - Bella Dodd

  Szkoła ciemności - Bella Dodd

  Opinia (0)
  24,90 zł
  Z Podatkiem
  Polityka zwrotów: 14
  Dostawa 1-3 dni
  Produkt w magazynie

  Szkoła ciemności. Wspomnienia życia konfliktu dwóch wiar - Bella V Dodd


  Beletryzowana biografia słynnej amerykańskiej komunistki Belli V. Dodd, która dzięki staraniom abp. Nowego Yorku Fultona Sheena, nawróciła się i przyjęła chrzest w 1952 r.

  W swojej książce pt. Szkoła ciemności, wydanej po raz pierwszy w Polsce, autorka Bella Dodd ujawnia, w jaki sposób komuniści wykorzystywali Związek Nauczycieli oraz inne centrale związkowe do uzyskiwania wpływów politycznych.

  Pokazuje też, w jaki sposób, komuniści i socjaliści, za pomocą niszczenia Kościoła oraz doktryny LGBT, próbowali narzucić światu nowy porządek.

  Kościół został zinfiltrowany! Powtarzam te słowa: Kościół został zinfiltrowany (Alice von Hildebrand)

  Komunistyczna agentura w latach 30-tych XX wieku wprowadziła do Kościoła 1100 agentów. Wśród nich byli ateiści, komuniści, a także homoseksualiści, którzy mieli za zadanie doprowadzić do zniszczenia Kościoła od wewnątrz.

  Ilość :
  Otrzymasz 24.9 Punktów NAGRODY przy zakupie co najmniej 1. produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod rabatowy lub kupon. Aby skorzystać z NAGRODY należy zarejestrować nowe KONTO KLIENTA lub zalogować się na już istniejące. Chcesz wiedzieć więcej? - sprawdź nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FAMILIS!
  Blisko

  🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

  LINK

  Write your review

  Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

  • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
  • Zasady dostawyZasady dostawy
  • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

  Szkoła ciemności - Bella Dodd


  Bella Dodd w latach 30. i 40. XX wieku była jedną z najbardziej wpływowych osób w Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych i szefową Związku Zawodowego Nauczycieli.

  Doskonale wykształcona nauczycielka i prawnik przez długie lata naiwnie wierzyła, że jej partia walczy z faszystami o pokój i szczęście ludzkości. Po dziesiątkach lat nauki w tej „szkole ciemności” ostatecznie została wyrzucona z partii komunistycznej w 1949 roku. Wkrótce, dzięki abp. Nowego Yorku Fultonowi Sheenowi, Bella Dodd nawróciła się na katolicyzm, przyjmując sakrament Chrztu św. w dniu 7 kwietnia 1952 roku.

  Jej zeznania przed Komisją do spraw Działalności Antyamerykańskiej są ważnym źródłem w badaniu dziejów komunistycznej konspiracji na świecie.

  "W końcu lat dwudziestych i w latach trzydziestych osobiście popchnęłam setki mężczyzn do kapłaństwa, aby osłabić Kościół katolicki od środka. Był pomysł, żeby ci mężczyźni otrzymali święcenia i awansowali na wpływowe stanowiska jako prałaci i biskupi. Właśnie obecnie są na najwyższych stanowiskach i pracują nad zmianami, aby osłabić skuteczność Kościoła w zmaganiu z komunizmem".

  Kościół został zinfiltrowany! Powtarzam te słowa: Kościół został zinfiltrowany (Alice von Hildebrand)

  Alice von Hildebrand mówi o rekrutacji przez Bellę Dodd do katolickich seminariów w Stanach Zjednoczonych ok. 1100 komunistów:

  Książka Szkoła ciemności to opowieść Belli Dodd o jej niezwykłym życiu, o dążeniu do prawdy i wolności poprzez manowce kłamstwa i zniewolenia. To świadectwo tego, czym był i czym nadal jest komunizm, przybierający obecnie rozmaite twarze, ale mający wciąż te same, destrukcyjne dla człowieka i ludzkości zamiary.

  Opis

  Wydawnictwo
  Instytut Globalizacji
  Oprawa
  Miękka
  Format
  125 x 195
  Ilość stron
  320
  ISBN
  978-83-7673-060-8
  Autor
  Bella V. Dodd
  Tytuł oryginału
  Szkoła ciemności. Wspomnienia życia konfliktu dwóch wia
  Rok wydania
  2019
  Kod EAN
  9788376730608

  Brak recenzji użytkowników.

  Napisz swoją opinię
  Szkoła ciemności - Bella Dodd

  Zobacz także

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  🧐 Dowiedz się więcej o naszych promocjach oraz programach LOJALNOŚCIOWYCH i PARTNERSKICH klikając w

  LINK

  Szkoła ciemności. Wspomnienia życia konfliktu dwóch wiar - Bella V Dodd (Biografia) | Kośćiół został zinfiltrowany.

  Szkoła ciemności - Bella Dodd

  24,90 zł
  Z Podatkiem
  Polityka zwrotów: 14
  Dostawa 1-3 dni