.

.

Dzienniki Turnera - Andrew McDonald

„Dzienniki Turnera” to książka z gatunku political fiction, napisana przez Andrew MacDonalda – naukowca z zakresu lotnictwa kosmicznego, wykładowcy uniwersyteckiego oraz autora wielu książek i artykułów.

45,00 zł
Ilość
Produkt w magazynie

Dzienniki Turnera” to książka z gatunku political fiction, napisana przez Andrew MacDonalda – naukowca z zakresu lotnictwa kosmicznego, wykładowcy uniwersyteckiego oraz autora wielu książek i artykułów.Wizja upadku cywilizacji białego człowieka


MacDonald ukazuje świat pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych, w którym dekadencja i hołdowanie jedynie zwierzęcym instynktom prowadzi do kompletnego upadku cywilizacji białego człowieka. Książka przedstawia życie amerykańskiego społeczeństwa w czasach panowania skrajnie lewicowych poglądów, przyczyniających się do demilitaryzacji Ameryki, co w efekcie skutkuje licznymi atakami ze strony nie-Białych.


„Dzienniki Turnera” widziane przez pryzmat obecnych czasów


„Świat czterdzieści, dwadzieścia, a nawet pięć lat temu był zupełnie różny niż dziś. To, co obecnie dzieje się na ulicach amerykańskich miast, cały ruch Black Lives Matter, działania propagowane ze strony korporacji w obronie „świeckiego świętego” George’a Floyda to aberracja, z którą trudno mi w sposób kulturalny skomentować. Dlatego też w dzisiejszych czasach wymowa Dzienników Turnera jest zupełnie inna. Sceny przedstawiające murzyńskich degeneratów prześladujących białych, Bogu ducha winnych mieszkańców amerykańskich miast, nie są już książkową fikcją Pierce’a, to smutny obraz transmitowany na cały świat za pośrednictwem mediów głównego nurtu oraz portali społecznościowych.”

- wydawca Tomasz Grzegorz StalaFragment książki Dzienniki Turnera - Andrew Macdonald  ZOBACZ


Opis

Wydawnictwo
3DOM
Oprawa
Miękka
Format
148 x 210 mm
Ilość stron
330
ISBN
9788366227422
Autor
Andrew McDonald
Tytuł oryginału
Dzienniki Turnera
Rok wydania
2020

Specyficzne kody

Zobacz także

12 Polecane z tej kategorii