Pismo Święte w Obrazach - Ks. Józef Kłos (Reprint). Wersja DE LUXPismo Święte w Obrazach - Ks. Józef Kłos (Reprint). Wersja DE LUX
 • -10%
 • Nowy
00
dzień
:
00
godzina
:
00
min
:
00
sek
513,00 zł570,00 zł
Historia Kościoła katolickiego w Polsce - Tomasz FrasikHistoria Kościoła katolickiego w Polsce - Tomasz Frasik
 • -25,00 zł
224,00 zł249,00 zł
Książka do nauki i nabożeństwa kościelnego i domowego - Ks. GoffineKsiążka do nauki i nabożeństwa kościelnego i domowego - Ks. Goffine
 • -21,00 zł
Wykład Lekcji i Ewangelii. Książka do oświecenia duszy - Ks. Leonard GoffineWykład Lekcji i Ewangelii. Książka do oświecenia duszy - Ks. Leonard Goffine
 • -30,00 zł
Rok liturgiczny Tom 1-3 - Pius ParschRok liturgiczny Tom 1-3 - Pius Parsch
 • -31,00 zł
148,00 zł179,00 zł
Reprint - Żywot świętego, dzieła, słowa i sztuka życia. Zawiera dodatkowo Encyklikę papieża Piusa XI - Rite expiatisŚwięty Franciszek REPRINT - Żywot świętego, dzieła, słowa i sztuka życia
 • -20,00 zł
Hillary i Bill Clintonowie KOMPLET
 • -25%
112,50 zł150,00 zł
Czarna księga komunizmuCzarna księga komunizmu
 • -20%
103,20 zł129,00 zł
Naturalne terapie - komplet
 • -50%
99,80 zł199,60 zł
Benedykt XVI - zbior encyklik i adhortacji, Deus caritas est, Spe salvi, Caritas in veritate, Lumen fidei, Sacramentum caritatisBenedykt XVI - Encykliki i adhortacje Ojca Świętego Benedykta XVI
 • -40,00 zł
Objawienia bł. Anny Katarzyny Emmerich - KOMPLETObjawienia bł. Anny Katarzyny Emmerich - KOMPLET
 • -40,00 zł
89,00 zł129,00 zł
Sakramenty w starszej formie rytu rzymskiego. KompletSakramenty w starszej formie rytu rzymskiego. Komplet
 • -42,50 zł
79,00 zł121,50 zł
   U mamy na kolanach. Modlitwa małych dzieci
   U mamy na kolanach. Modlitwa małych dzieci

   U mamy na kolanach. Modlitwa małych dzieci

   Opinia (0)
   29,00 zł
   z podatkiem VAT
   Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni
   Produkt w magazynie

   Ta piękna książeczka podpowiada, jak nauczyć nasze dzieci modlitwy - modlitwy, która jest żywą wiarą. Jej mottem są słowa Jana Pawła II:

   "Tylko modląc się wspólnie z dziećmi, ojciec i matka zstępują w głąb serc dzieci pozostawiając ślady, których nie zdołają zatrzeć późniejsze wydarzenia życiowe".

   Obok konkretnych, praktycznych wskazówek zawiera wybór modlitw, które można odmawiać z najmłodszymi.

   Ilość :
   Write your review

   Testowa tabela rozmiarów - size chart content - Size/Chart/Table

   • Polityka prywatnośćiPolityka prywatnośći - Dbamy o Twoją prywatność. Tutaj znajdziesz informacje dot. zasad przetwarzania danych osobowych.
   • Zasady dostawyZasady dostawy
   • Regulamin zwrotówRegulamin zwrotów - Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. 14 DNI NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

   Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

   WSTĘP
   ROLA RODZICÓW

   Młodzi rodzice, trzymacie w ramionach wasze małe dziecko i, zauroczeni, podziwiacie je. Przyglądajcie się mu z szacunkiem i z zachwytem, ponieważ to małe dziecko stworzone jest DLA BOGA i DO BOGA należy. Oczywiście jest ono również wasze, lecz wy, rodzice, jesteście tylko jego opiekunami. Bóg powierza wam coś bezcennego: duszę dziecka, abyście prowadzili ją do Niego.


   Wychowywanie dzieci dla Boga to niełatwa, lecz wspaniała misja. Wychowanie dziecka nie ogranicza się do wychowania człowieka żyjącego sprawami doczesnymi, bo zadanie, które człowiek ma do spełnienia, nie kończy się wraz z jego doczesnym życiem. Po latach spędzonych tutaj, na ziemi, Bóg powołuje wszystkich do nieskończonej szczęśliwości w niebie, do oglądania Go w Jego świetle. To jest prawdziwym celom naszego życia.


   Do tego właśnie musimy przygotować zarówno samych siebie, jak i nasze dzieci. Musimy uczynić z nich nie tylko ludzi (w pełnym tego słowa znaczeniu), ale też przygotować je do wypełnienia ich powołania, którym jest wieczne oglądanie Boga.


   Jak się jednak do tego zabrać? Ten mały człowiek przychodzi do was całkiem nagi, tak ubogi, pozornie tak słaby, a jednak posiadający niesamowitą wolę życia! Wasze zadanie polega teraz na tym, aby czuwać nad rozwojem wszystkich jego zdolności: psychicznych, fizycznych, intelektualnych, moralnych i duchowych. w zrealizowanie tego zadania, często bardzo trudnego, wkładacie wszystkie wasze siły, całą waszą miłość.


   Już teraz pielęgnujecie to małe, wrażliwe ciałko - pielęgnujcie więc troskliwie także jego duszę. Chociaż wasze dziecko jest takie maleńkie, jego dusza jest stworzona dla Boga i trzeba poświęcać jej wiele uwagi. Prawdziwym powołaniem tego dziecka jest bowiem stawanie się, poprzez chrzest, DZIECKIEM BOŻYM.


   Poprzez chrzest Bóg bierze to dziecko w posiadanie, a Ojciec, Syn i Duch Święty zamieszkują w jego duszy. Dlatego właśnie patrzymy na to maleństwo z głębokim szacunkiem.


   Wasza rola polega na pośrednictwie: musicie pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu między waszym dzieckiem a Bogiem, jego Ojcem z nieba, Jezusem, jego Zbawicielem, oraz Duchem Świętym, który mieszka w naszych sercach.

   Wydawnictwo Dębogóra

   Arkusz danych

   Wydawnictwo
   Dębogóra
   Oprawa
   Miękka
   Format
   11,5 x 19,5
   Ilość stron
   124
   ISBN
   9788367316231
   Autor
   MONIQUE BERGER

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   U mamy na kolanach. Modlitwa małych dzieci

   U mamy na kolanach. Modlitwa małych dzieci

   29,00 zł
   z podatkiem VAT
   Polityka zwrotów: 14Dostawa 1-3 dni